Med vikendom nas je s podpisom na T-2 življenje zastavo v ZDA razveselil svetovni prvak v MotoGP Marc Marquez, ki je kasneje na dirki sicer žal odstopil. Bili pa smo aktivni tudi v domovini.
V BTC Ljubljana smo bili še drugo leto zapovrstjo prisotni na otvoritvi motoristične sezone 2019 TC Motoshop. Naša dekleta so se družila z motoristi, ki se že veselijo prihajajočih tednov, ko si bodo prosti čas krajšali z izleti v neznano.
Poleg prodaje uradnih artiklov in prijetnega kramljanja smo tokrat poleg naše energijske pijače mimoidoče razveselili tudi s Heinekinovim 0,0 »pivom«. Vozniki 0,0 in vožnja brez mobilnega telefona sta tisti stvari, ki nas v prometu ohranjata varne.
Tudi letošnja sredstva bomo namenili za nakup reševalnega motorja, ki ga bomo podelili Reševalni postaji Ljubljana.