Na tej strani boste našli seznam televizijskih prenosov in oddaj, ki niso imele pravic za predvajanje na območju Republike Slovenije.
17.03.2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 08.55 in 09.50: Smučanje, svetovni pokal, Saalbach – veleslalom (Ž), prenos 1. vožnje,
med 09:50 in 10:20: Smučanje, svetovni pokal, oddaja,
med 10:25 in 11:00: Smučanje, svetovni pokal, Saalbach – slalom (M), prenos 1. vožnje,
med 11:20 in 11:50: Smučanje, svetovni pokal, oddaja,
med 11.55 in 12.50: Smučanje, svetovni pokal, Saalbach – veleslalom (Ž), prenos 2. vožnje,
med 12:50 in 13:20: Smučanje, svetovni pokal, predstava,
med 13.25 in 14.20: Smučanje, svetovni pokal, Saalbach – slalom (M), prenos 2. vožnje,
med 14:20 in 14:53: Smučanje, svetovni pokal, predstava,
med 14.55 in 17.00: Nogomet, SuperSport HNL 27. krog: Istra - Gorica.
16.03.2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 08.55 in 09.50: Smučanje, svetovni pokal, Saalbach – veleslalom (M), prenos 1. vožnje,
med 10.25 in 11.20: Smučanje, svetovni pokal, Saalbach – slalom (Ž), prenos 1. vožnje,
med 11.55 in 12.50: Smučanje, svetovni pokal, Saalbach – veleslalom (M), prenos 2. vožnje,
med 13.25 in 14.20: Smučanje, svetovni pokal, Saalbach – slalom (Ž), prenos 2. vožnje.
med 14:20 in 14:30 - Smučanje, svetovni pokal, oddaja.
13.03.2024
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa HRT 2:
Med 20.00 in 23.30: Nogomet (M): Liga prvakov, 1/8 finala, Atletico Madrid - Inter Milan,
med 20:55 in 22.55; Nogomet (M): Atletico Madrid - Inter Milan, osmina finala, Liga prvakov.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTS 1:
Med 20:55 in 22.55; tekma: Nogomet (M): Atletico Madrid - Inter Milan, osmina finala, Liga prvakov.
09.03.2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
od 09.25 do 10.25: Smučanje, svetovni pokal, Kranjska Gora – veleslalom (M), prenos 1. vožnje,
od 10.25 do 11.30: Smučanje, svetovni pokal, Are - veleslalom (Ž), prenos 1. vožnje,
od 12.25 do 13.25: Smučanje, svetovni pokal, Kranjska Gora – veleslalom (M), prenos 2. vožnje,
od 13.25 do 14.30: Smučanje, svetovni pokal, Are - veleslalom (Ž), prenos 2. vožnje.
10.03.2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
od 09.25 do 10.25: Smučanje, svetovni pokal, Kranjska Gora – veleslalom (M), prenos 1. vožnje,
od 10:25 do 11.30: Smučanje, svetovni pokal, Are - veleslalom (Ž), prenos 1. vožnje,
od 12.25 do 13.25: Smučanje, svetovni pokal, Kranjska Gora – veleslalom (M), prenos 2. vožnje,
od 13.25 do 14.30: Smučanje, svetovni pokal, Are - veleslalom (Ž), prenos 2. vožnje,
od 14.55 do 15.50: Nogomet, SuperSport HNL 26. krog, 1. polčas,
od 16.05 do 17.00: Nogomet, SuperSport HNL 26. krog, 2. polčas.
06.03.2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
od 20.00 do 23.30: Nogomet, Liga prvakov – 1/8 finala.
03.03.2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
od 10.55 do 12.15: Smučanje, svetovni pokal, Kvitfjell – superveleslalom (ž), prenos,
od 14.55 do 15.50: Nogomet, SuperSport HNL 25. krog, 1. polčas,
od 16.05 do 16.55: Nogomet, SuperSport HNL 25. krog, 2. polčas,
od 16.55 do 18.00: Smučanje, svetovni pokal, Aspen – slalom (M), prenos 1. tekme,
od 19.55 do 21.00: Smučanje, svetovni pokal, Aspen – slalom (M), prenos 2. tekme,
od 21.05 do 23.00: Glasgow, Svetovno dvoransko prvenstvo, vključitev v prenos.
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTL 2 HR:
od 16.45 do 18.20: Rokomet (Ž): Kvalifikacije za EURO: Hrvaška – Romunija.
02.03.2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
od 10.55 do 12.30: Smučanje, svetovni pokal, Kvitfjell – smuk (ž), prenos,
od 17.55 do 19.00: Smučanje, svetovni pokal, Aspen – veleslalom (M), prenos 1. vožnje,
od 20.00 do 20.55: Glasgow, Svetovno dvoransko prvenstvo, vključitev v prenos,
od 20.55 do 21.55: Smučanje, svetovni pokal, Aspen – veleslalom (M), prenos 2. vožnje,
od 21.55 do 23.00: Glasgow, Svetovno dvoransko prvenstvo, vključitev v prenos.
25. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 14.55 in 17.00: Nogomet: 24. krog, SuperSport NHL,
med 18.55 in 20.00: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Palisades Tahoe, 1. vožnja,
med 21.55 in 23.00: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Palisades Tahoe, 2. vožnja.
24. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 18.55 in 20.00: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Palisades Tahoe, 1. vožnja,
med 21.55 in 23.00: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Palisades Tahoe, 2. vožnja.
21. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 20.55 in 22.55: Nogomet: Liga prvakov, Napoli - Barcelona.
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTS 1:
med 20.55 in 22.55: Nogomet: Liga prvakov, Napoli - Barcelona.
18. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 10.25 in 11.30: Alpsko smučanje (Ž): Spust, Svetovno prvenstvo, Crans Montana, prenos,
med 11.55 in 13.00: Alpsko smučanje (M): Spust, Svetovno prvenstvo, Kvitfjell, prenos,
med 14.10 in 14.55: Biatlon (Ž): Skupni štart, Svetovno prvenstvo v biatlonu, Nove mesto,
med 14.55 in 15.55: Nogomet: Osijek – Gorica, 1. polčas, 23. krog, SuperSport NHL,
med 16.10 in 17.00: Nogomet: Osijek – Gorica, 2. polčas, 23. krog, SuperSport NHL,
med 19.10 in 20.00: Biatlon (M): Skupni štart, Svetovno prvenstvo v biatlonu, Nove mesto.
17. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 09.25 in 10.40: Vaterpolo (M): Tekma za 3. mesto, Svetovno prvenstvo, prenos,
med 10.40 in 11.25: Alpsko smučanje (Ž): Spust, Svetovno prvenstvo, Crans Montana, vključitev v prenos,
med 12.00 in 13.10: Alpsko smučanje (M): Spust, Svetovno prvenstvo, Kvitfjell, prenos,
med 13.40 in 15.15: Biatlon (Ž): Štafetna dirka, Svetovno prvenstvo v biatlonu, Nove mesto,
med 17.55 in 19.10: Plavanje: Svetovno prvenstvo v plavanju, 7. dan, Doha, vključitev v prenos.
16. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa HRT 2:
Med 17.00 in 19.00 uro: Plavanje: Svetovno prvenstvo v plavanju, 6. dan, Doha.
15. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 13.55 in 15.15: Vaterpolo (M): 1. polfinale, Svetovno prvenstvo, prenos,
med 15.25 in 16.40: Vaterpolo (M): 2. polfinale, Svetovno prvenstvo, prenos,
med 16:40 in 17.00: Nogomet: Liga prvakov – pregled golov, reportaža,
med 17.00 in 19.00: Plavanje: Svetovno prvenstvo v plavanju, 5. dan, Doha,
med 19.05 in 10.15: Biatlon: Dirka v paru, Svetovno prvenstvo v biatlonu, Nove mesto.
14. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 17.00 in 19.10: Plavanje: Svetovno prvenstvo v plavanju, 4. dan, Doha,
med 19.10 in 20.00: Biatlon (M): Posamično, Svetovno prvenstvo v biatlonu, Nove mesto, posnetek,
med 20.00 in 23.30: Nogomet: Liga prvakov, 1/8 finala – Lazio Bayern.
13. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 13.50 in 15.10: Vaterpolo (M): A1 – C2/D3, Svetovno prvenstvo, prenos,
med 16.50 in 18.10: Vaterpolo (M): C1 – A2/B3, Svetovno prvenstvo, prenos,
med 18.10 in 19.10: Plavanje: Svetovno prvenstvo v plavanju, 3. dan, Doha, vključitev v prenos,
med 19.10 in 20.15: Biatlon (Ž): Posamično, Svetovno prvenstvo v biatlonu, Nove mesto, posnetek.
12. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa HRT 2:
Med 17.00 in 18.50: Plavanje: Svetovno prvenstvo v plavanju, 2. dan, Doha.
11. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 09.25 in 10.00: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Bansko, 1. vožnja,
med 10.00 in 11.10: Vaterpolo: A2 – B3, svetovno prvenstvo, Doha, vklop v prenos,
med 11.10 in 12.25: Alpsko smučanje (Ž): Slalom, svetovni pokal, Soldeu, 1. vožnja, prestavljen prenos v živo,
med 12.25 in 13.25: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Bansko, 2. vožnja,
med 13.25 in 14.25: Alpsko smučanje (Ž): Slalom, svetovni pokal, Soldeu, 2. vožnja,
med 14:25 in 14.55: Biatlon (Ž): Zasledovalna tekma, Svetovno prvenstvo v biatlonu, Nove mesto,
med 14.55 in 15.55: Nogomet: Hajduk – Slaven Belupo, 1. polčas, 22. krog, SuperSport NHL
med 16.10 in 17.00: Nogomet: Hajduk – Slaven Belupo, 2. polčas, 22. krog, SuperSport NHL
med 17:00 in 19.05: Plavanje: Svetovno prvenstvo, Doha, 1. dan,
med 19:05 in 20.15: Biatlon (M): Domet, svetovno prvenstvo, Nove mesto, posnetek.
10. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 09.25 in 10.25: Alpsko smučanje (M): Veleslalom, svetovni pokal, Bansko, 1. vožnja,
med 10.25 in 11.35: Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, svetovni pokal, Soldeu, 1. vožnja,
med 12.25 in 13.25: Alpsko smučanje (M): Veleslalom, svetovni pokal, Bansko, 2. vožnja,
med 13.25 in 14.35: Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, svetovni pokal, Soldeu, 2. vožnja.
9. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 13.55 in 15.20: Vaterpolo: Hrvaška – Južna Afrika, svetovno prvenstvo, Doha,
med 15.20 in 16.50: Vaterpolo: Srbija – ZDA, svetovno prvenstvo, Doha.
7. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 16.50 in 18.20: Vaterpolo: Hrvaška – Španija, svetovno prvenstvo, Doha,
med 18.20 in 19.43: Vaterpolo: Madžarska – Italija, svetovno prvenstvo, Doha.
5. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 11.20 in 12.55: Vaterpolo: Hrvaška - Avstralija, svetovno prvenstvo, Doha.
4. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 09.25 in 10.30: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Chamonix, 1. vožnja,
med 10.55 in 12.10: Alpsko smučanje (Ž): Superveleslalom, svetovni pokal, Garmisch Partenkirchen,
med 12.25 in 13.30: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Chamonix, 2. vožnja,
med 14.55 in 15.55: Nogomet: Rijeka – Istra, 1. polčas, 21. kolo, SuperSport HNL,
med 16.10 in 17.00: Nogomet: Rijeka – Istra, 2. polčas, 21. kolo, SuperSport HNL.
3. 2. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 10.55 in 12.10: Alpsko smučanje (Ž): Smuk, svetovni pokal, Garmisch Partenkirchen,
med 12.10 in 13.25: Alpsko smučanje (M): Smuk, svetovni pokal, Chamonix.
30. 1. 2024
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
Med 10.25 in 11.35: Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, svetovni pokal, Kronplatz, 1. vožnja,
med 13.25 in 14.30: Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Kronplatz.
28. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 11.30 in 12.30: Alpsko smučanje (M): Superveleslalom, svetovni pokal, Garmisch Partenkirchen,
med 14.55 in 17.00: Nogomet, SuperSport HNL, 20. krog.
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTL TV:
Med 17.35 in 19.30: EP v rokometu: Finale.
27. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 11.40 in 12.40: Alpsko smučanje (M): Superveleslalom, svetovni pokal, Garmisch Partenkirchen.
26. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTL TV:
Med 20.15 in 22.10: EP v rokometu: Nemčija - Danska, polfinale.
24. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 20.40 in 21.45: Alpsko smučanje (M): Veleslalom, svetovni pokal, Schladming, 2. vožnja.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
23. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 20.40 in 21.45: Alpsko smučanje (M): Veleslalom, svetovni pokal, Schladming, 2. vožnja.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
22. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTL TV:
med 20.25 in 22.10: EP v rokometu: Nemčija - Madžarska.
21. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 10.15 in 11.15: Smučanje (m): Svetovni pokal, Kitzbuhel – slalom, vklop v prenos 1. vožnje,
med 12.10 in 13.10: Smučanje (Ž): Svetovni pokal, Jasna – veleslalom, prenos 2. vožnje,
med 13.15 in 14.15: Smučanje (M): Svetovni pokal, Kitzbuhel – slalom, vklop v prenos 2. tekme,
med 17.25 in 17.55: Vaterpolo, evropsko prvenstvo, reportaža.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
20. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 11.25 in 12.55: Smučanje (M): Svetovni pokal, Kitzbuhel – smuk, prenos,
med 12.55 in 14.00: Smučanje (Ž): Svetovni pokal, Jasna – veleslalom, prenos 2. vožnje.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
19. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
18. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
17. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTL TV:
16. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 20.00 in 20.10: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja,
med 20.10 in 21.20: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, finale,
med 21.20 in 21.40: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja,
med 21.45 in 22.40: Alpsko smučanje (Ž): Slalom, svetovni pokal, Flachau, 2. vožnja.
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTL TV:
med 20.25 in 22.10: EP v rokometu: Francija - Nemčija.
15. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
14. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 16.15 in 16.25: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja,
med 16.25 in 17.40: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, 1. polfinale,
med 17.40 in 18.00: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja,
med 19.45 in 20.10: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja,
med 20.10 in 21.20: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, 2. polfinale,
med 21.20 in 21.40: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
13. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 15.55 in 17.10: Vaterpolo (Ž): Tekma za uvrstitev, Evropsko prvenstvo.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
12. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 18.25 in 19.40: Vaterpolo (M): 2B - 3A/2C, Evropsko prvenstvo,
med 19.40 in 20.10: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja,
med 20.10 in 21.20: Vaterpolo (M): 2A-3D/2D, Evropsko prvenstvo,
med 21.20 in 21.45: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
11. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa HRT 2:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
10. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 19.40 in 20.10: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja,
med 20.10 in 21.30: Vaterpolo (M): 3A - 2C, Evropsko prvenstvo, oddaja.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL TV:
8. 1. 2024:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 17.43 in 18.55: Vaterpolo (M): Črna Gora - Francija, Evropsko prvenstvo,
med 18.55 in 20.05: Vaterpolo (M): Madžarska - Italija, Evropsko prvenstvo,
med 20.05 in 20.10: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja,
med 20.10 in 21.20: Vaterpolo (M): Hrvaška - Španija, Evropsko prvenstvo,
med 21.20 in 21.45: Vaterpolo (M): Evropsko prvenstvo, oddaja.
29. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa HRT 2:
21. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 20.40 in 21.40: Smučanje, svetovni pokal, Courchevel - slalom (Ž), prenos.
17. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 10.55 in 12.15: Val d´Isere, Svetovni smučarski pokal – Super G (Ž), prenos
med 13.24 in 14.25: Smučanje, svetovni pokal, Alta Badia – veleslalom (M), prenos 2. vožnje,
med 16.30 in 17.15: Nogomet: 19. kolo, Supersport HNL, oddaja,
med 17.15 in 18.10: Nogomet: Dinamo - Hajduk, 18. kolo, 1. polčas, Supersport HNL,
med 18.10 in 18.25: Nogomet: 19. kolo, Supersport HNL, oddaja,
med 18.25 in 19.15: Nogomet: Dinamo - Hajduk, 18. kolo, 2. polčas, Supersport HNL,
med 19.15 in 19.30: Nogomet: 19. kolo, Supersport HNL, oddaja.
16. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 11.45 in 13.15: Val d'Isere, svetovni smučarski pokal - smuk (M), prenos.
13. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 20.55 in 21.50: Nogomet (M): Borussia Dortmund - Paris Saint Germain, 1. polčas, Liga prvakov,
med 21.50 in 22.05: Nogomet: Oddaja, Liga prvakov,
med 22.05 in 22.55: Nogomet (M): Borussia Dortmund - Paris Saint Germain, 2. polčas, Liga prvakov,
med 22.55 in 23.30: Nogomet: Oddaja, Liga prvakov.
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTS 1 HD:
med 18.40 in 20.35: Nogomet (M): Crvena zvezda - Manchester City, Liga prvakov,
med 20.35 in 21:00: Nogomet (M): Studio, Liga prvakov.
10. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 10.30 in 11.30: Smučanje, svetovni pokal, St. Moritz – Super G (Ž), prenos,
med 12.25 in 13.25: Smučanje, svetovni pokal, Val d´Isere – slalom (M), prenos 2. vožnje,
med 14.55 in 15.55: Nogomet: Varaždin - Osijek, 18. kolo, 1. polčas, Supersport HNL,
med 16.10 in 17.00: Nogomet: Varaždin - Osijek, 18. kolo, 2. polčas, Supersport HNL.
9. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 10.25 in 11.55: Smučanje, svetovni pokal, St. Moritz – smuk (ž), prenos,
med 12.55 in 13.55: Smučanje, svetovni pokal, Val d´Isere – veleslalom (M), prenos 2. vožnje.
5. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL Kockica:
3. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL Kockica:
1. 12. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL Kockica:
27. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa ORF 1:
26. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 16.10 in 17.00: Nogomet: Istra - Hajduk, 16. kolo, 2. polčas, SuperSport HNL,
med 18.00 in 18.55: Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, svetovni pokal, Killington, posnetek 1. vožnje,
med 18.55 in 20.00: Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, svetovni pokal, Killington, posnetek 2. vožnje.
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa ORF 1:
med 18.15 ter 18.45 uro: Formula 1: Abu Dhabija 2023.
25. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 18.55 in 20.00: Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, svetovni pokal, Killington, 2. vožnja.
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa ORF 1:
med 14.45 in 16.10 uro: Formula 1: Abu Dhabija 2023: Novice, Formula 1: Abu Dhabija 2023: Kvalifikacije.
24. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa ORF 1:
21. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 20.35 in 21.30: Nogomet: Avstrija - Nemčija, prijateljska igra,
med 21.30 in 22.40: Čas v sliki - hiter pregled,
med 22.40 in 23.05: Nogomet: Avstrija - Nemčija, prijateljska igra,
med 23.05 in 23.50: Nogomet: Kvalifikacije za EP 2024: Vrhunci.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa ZDF:
Med 20.15 in 23.30: Nogomet: Nemčija - Armenija.
20. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RAI 1:
Med 20.30 in 23.00: Nogomet (M): Ukrajina - Italija, kvalifikacije za EP 2024.
19. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa ORF 1:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa BHT 1 HD:
med 14.50 in 17.15: Nogomet (M): Srbija - Bolgarija, kvalifikacije za EP 2024,
med 19.50 in 20.35: Nogomet (M): Kvalifikacije za EP 2024,
med 20.35 in 22.40: Nogomet (M): Kvalifikacije za EP 2024: BiH - Slovaška,
med 22.40 in 23.30: Nogomet (M): Kvalifikacije za EP 2024.
18. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa HRT 2:
med 13.39 in 14.40: Alpsko smučanje (M): Slalom, svetovni pokal, Gurgl, 2. vožnja.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RTL:
Med 20.15 in 23.55: Nogomet (M): Meddržavna tekma: Nemčija - Turčija.
17. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa MTV 1:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa RAI 1:
Med 20.35 in 22.45: Nogomet (M): Italija - Severna Makedonija, kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2024.
16. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa BHT 1 HD:
med 20.35 in 22.40: Nogomet (M): Kvalifikacije za EP 2024: Luksemburg - BiH,
med 22.40 in 23.30: Nogomet (M): Kvalifikacije za EP 2024.
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi programa ORF 1:
Med 22.50 in 23.50: Nogomet: Estonija - Avstrija: Kvalifikacije za EP 2024.
15. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programa RTS 1 HD:
med 20.35 in 22.55: Nogomet (M): Belgija - Srbija, prijateljska tekma.
12. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:
med 12.54 in 14.00: Alpsko smučanje (Ž): Slalom, svetovni pokal, Levi, 2. vožnja,
med 19.00 in 21.05: Nogomet: SuperSport HNL – 15. kolo: Rijeka - Dinamo, prenos.
11. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:
med 12.54 in 14.00: Alpsko smučanje (Ž): Slalom, svetovni pokal, Levi, 2. vožnja.
8. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:
med 20.50 in 21.50: Nogomet, Liga prvakov: Arsenal - Sevilla, 1. polčas,
med 21.50 in 22.05: Nogomet, Liga prvakov, oddaja,
med 22.05 in 22.55: Nogomet, Liga prvakov: Arsenal - Sevilla, 2. polčas,
med 22.55 in 23.40: Nogomet, Liga prvakov, oddaja.
6. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1:
5. 11. 2023:
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:
med 16.10 in 17.00: Nogomet: Varaždin - Dinamo, 14. kolo, 2. polčas, SuperSport HNL,
med 18.40 in 19.05: Karate: TOP 10.
4. 11. 2023
Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Arena Fight:
med 20.00 in 23.00: MMA: ONE FC, FIGHT NIGHT 14
med 23:00 in 01:00: MMA: ONE FC, FIGHT NIGHT 15