Zatemnitve

Napovedane zatemnitve programov

AKTUALNE ZATEMNITVE

14. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

20:55 - 22:55 Nogomet: Liverpool - Real Madrid, UEFA Liga prvakov. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 1:

20:55 - 22:55 Nogomet: Liverpool - Real Madrid, UEFA Liga prvakov. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL 2:

20:00 - 21:30 Rokomet: Hrvaška - Nizozemska, HEP Croatia Cup.

15. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 1:

20:50 - 23:10 Nogomet: Roma - Ajax, UEFA Liga Evrope. 

16. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu ORF 1:

10:55 - 12:05 Formula 1: VN Italije
14:25 - 15:40 Formula 1: VN Italije

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL 2:

20:00 - 21:30 Rokomet: Hrvaška - Brazilija, HEP Croatia Cup.

17. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu ORF 1:

10:55 - 12:05 Formula 1: VN Italije
13:40 - 15:15 Formula 1: VN Italije

18. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu ORF 1:

13:50 - 17:50 Formula 1: VN Emilia Romagna.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL:

13:30 - 17:15 Formula 1: VN Emilia Romagna.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92: 

20:45 - 22:45 Nogomet: Napoli - Inter, Serie A.

 

ARHIV ZATEMNITEV

13. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

12. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

11. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

02:30 - 05:00 Košarka: Brooklyn - LA Lakers, Liga NBA,
15:00 - 15:50 Veslanje, finale, Evropsko prvenstvo Varese, 
15:50 - 16:55 Košarka: Brooklyn - LA Lakers, Liga NBA, ponovitev, 
16:55 - 17:40 Košarka (ž): ŽKK Šibenik - ŽKK Ragusa, Finale pokala Meglaj Rimac,
17:55 - 18:45 Košarka (ž): ŽKK Šibenik - ŽKK Ragusa, Finale pokala Meglaj Rimac. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92:

12:30 - 14:30 Nogomet: Inter - Cagliari, Serie A. 

9. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

8. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 1:

20:50 - 23:10 Nogomet: Ajax - Roma, Liga prvakov. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

02:35 - 04:05 Nogomet: Bayern - PSG, Liga prvakov, ponovitev

7. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

20:05 - 23:30 Nogomet: Bayern - PSG, Liga prvakov. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 1:

20:55 - 22:55 Nogomet: Bayern - PSG, Liga prvakov. 

6. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

5. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

4. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:00 - 03:30 Košarka: Washington - Dallas, Liga NBA.

3. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92: 

20:45 - 22:45 Nogomet: Bologna - Inter. 

2. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

1. 4. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

31. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2: 

17:30 - 20:00 Nogomet EP.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RAI 1:

20:30 - 23:00 Nogomet: Litva - Italija, kvalifikacije za SP 2022.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL:

20:15 - 23:59 Nogomet: Nemčija - Severna Makedonija, kvalifikacije za SP 2022.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu ORF 1:

20:15 - 23:00 Nogomet: Avstrija - Danska, kvalifikacije za SP 2022,
23.00 - 23:45 Nogomet: kvalifikacije za SP 2022, 3. dan, vrhunci.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

30. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

29. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

28. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RAI 1:

20:30 - 23:00 Nogomet: Bolgarija - Italija, kvalifikacije za SP 2022.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL:

20:15 - 23:59 Nogomet: Nemčija - Romunija, kvalifikacije za SP 2022.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu ORF 1:

19.05 - 19.51 Formula 1: VN Bahrajna 2021: Analiza
23.40 - 01.20 Formula 1: VN Bahrajna 2021: Tekma

20:15 - 23:40 Nogomet: Avstrija - Ferski otoki, kvalifikacije za SP 2022.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2: 

03:00 - 05:30 Košarka: New Orleans - Dallas, Liga NBA,
14:55 - 16:25 Košarka: New Orleans - Dallas, Liga NBA,
17:30 - 19:50 Nogomet EP.

27. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2: 

17:30 - 19:15 Košarka: Zabok - Zadar, PH.

26. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

25. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

20:45 - 23:15 Nogomet: Hrvaška - Portugalska, EP.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu ORF 1:

17:45 - 19:56 Nogomet: Izrael - Danska, kvalifikacije za SP 2022,
20:15 - 21:30 Nogomet: Škotska - Avstrija, kvalifikacije za SP 2022,
22:35 - 23:00 Nogomet: Škotska - Avstrija, analiza, kvalifikacije za SP 2022,
23:20 - 23:55 Nogomet: kvalifikacije SP 2022, 1. dan. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL:

20:15 - 23:59 Nogomet: Nemčija - Islandija, kvalifikacije za SP 2022.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RAI 1:

20:30 - 23:00 Nogomet: Italija - Severna Irska, kvalifikacije za SP 2022.

24. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:52 - 14:23,
14:35 - 16:02,
16:13 - 17:45,
22:59 - 07:00.

23. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:48 - 14:12,
14:23 - 16:14,
16:26 - 17:45,
23:00 - 07:02.

22. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:55 - 15:51,
16:09 - 17:45,
23:00 - 07:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

21. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92: 

18:00 - 20:00 Nogomet: Fiorentina - Milan, Serie A. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

07:00 - 09:45,
10:15 - 12:10, 
12:30 - 14:00,
14:10 - 17:45,
23:00 - 07:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:07 - 02:07 Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
02:07 - 03:07 Alpsko smučanje (Ž): Slalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
08:45 - 09:44 Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
10:24 - 11:15 Alpsko smučanje (Ž): Slalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
11:54 - 12:50 Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
13:39 - 14:40 Alpsko smučanje (Ž): Slalom, Svetovni pokal, Lenzerheide.

20. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

07:00 - 09:45,
10:15 - 12:10, 
12:30 - 14:00,
14:10 - 17:45,
23:00 - 07:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

08:45 - 09:50 Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
10:24 - 11:15 Alpsko smučanje (Ž): Slalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
11:54 - 12:50 Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
13:24 - 14:21 Alpsko smučanje (Ž): Slalom, Svetovni pokal, Lenzerheide,
17:25 - 18:10 Košarka: Alkar - Furnir,
18:25 - 19:10 Košarka: Alkar - Furnir.

19. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:31 - 14:16,
14:26 - 17:46,
23:00 - 07:28.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

17:30 - 19:00 Košarka: Utah - Washington, Liga NBA. 

18. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

09:24 - 10:40 Alpsko smučanje (M): Smuk, Svetovni pokal, Lenzerheide. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 2:

18:55 - 20:50 Nogomet: Arsenal - Olympiacos, Liga Evrope. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:38 - 14:07,
14:19 - 17:45,
23:00 - 06:25.

17. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

09:24 - 12:15 Alpsko smučanje (M): Smuk, Svetovni pokal, Lenzerheide,
20:55 - 22:55 Nogomet: Chelsea - Atletico Madrid, Liga prvakov. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 1:

20:55 - 22:55 Nogomet: Chelsea - Atletico Madrid, Liga prvakov. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:25 - 17:45,
23:00 - 06:27.

16. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:31 - 17:46,
23:04 - 06:21.

15. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:46 - 15:41,
15:57 - 17:45,
23:00 - 07:00.

14. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV:

17:45 - 20:55 Rokomet: Vrijeme je za rukomet, Tekma CRO - TUN, RTL danas, Vrijeme je za rukomet.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL 2:

21:00 - 22:35 Rokomet

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

7:00 - 9:45,
10:15 - 12:10,
12:30 - 14:00,
14:10 - 17:45,
23:00 - 7:00. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

00:55 - 02:15 Alpsko smučanje (M): veleslalom, Svetovni pokal, Kranjska Gora,
02:15 - 03:15 Alpsko smučanje (Ž): slalom, Svetovni pokal, Are, Švedska,
09:24 - 10:20 Alpsko smučanje (M): slalom, 1. vožnja, Svetovni pokal, Kranjska Gora,
12:24 - 13:20 Alpsko smučanje (M): slalom, 2. vožnja, Svetovni pokal, Kranjska Gora,
15:00 - 16:30 Košarka: Dallas - Denver, Liga NBA,
17:00 - 18:45 Košarka: Gorica - Zabok, PH. 

13. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV:

17:45 - 21:00 Rokomet: Vrijeme je za rukomet, Tekma CRO - POR, RTL danas, Vrijeme je za rukomet.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

7:00 - 9:45,
10:15 - 12:10,
12:30 - 14:00,
14:10 - 17:45,
23:00 - 7:00. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:55 - 03:05 Alpsko smučanje (Ž): slalom, Svetovni pokal, Are, Švedska,
09:24 - 10:24 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, Svetovni pokal, Kranjska Gora,
10:24 - 11:20 Alpsko smučanje (Ž): slalom, 1. vožnja, Svetovni pokal, Are, Švedska,
12:24 - 13:30 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, Svetovni pokal, Kranjska Gora,
13:39 - 14:35 Alpsko smučanje (Ž): slalom, 2. vožnja, Svetovni pokal, Are, Švedska.

12. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV:

19:45 - 23:00 Rokomet: RTL sport, Vrijeme je za rukomet, Tekma FRA - CRO, Vrijeme je za rukomet.  

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:41 - 14:13,
14:24 - 17:45,

23:04 - 08:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

13:24 - 14:20 Alpsko smučanje (Ž): slalom, 1. vožnja, Svetovni pokal, Are, Švedska,
16:24 - 17:20 Alpsko smučanje (Ž): slalom, 2. vožnja, Svetovni pokal, Are, Švedska.

11. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 2:

18:50 - 21:05 Nogomet: Manchester United - Milan, Liga Evrope. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:46 - 17:47,
23:04 - 06:50.

10. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

20:55 - 22:55 Nogomet: PSG - Barcelona, Liga prvakov. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 1:

20:55 - 22:55 Nogomet: PSG - Barcelona, Liga prvakov. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:49 - 14:38,
14:48 - 17:47,

23:04 - 06:47.

9. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:38 - 14:07,
14:18 - 17:45,

23:00 - 07:00.

8. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

13:03 - 15:35,
15:50 - 17:45,

23:00 - 07:00.

7. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

09:24 - 10:25 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, Svetovni pokal, Jasna,
12:24 - 13:25 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, Svetovni pokal, Jasna,
16:50 - 19:20 Atletika: Evropsko dvoransko prvenstvo, Torun, Poljska. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

07:00 - 09:45,
10:15 - 12:10,
12:30 - 14:00,
14:10 - 17:45,
23:00 - 07:00.

6. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92:

20:45 - 22:45 Nogomet: Juventus - Lazio, Serie A.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

09:24 - 10:25 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, Svetovni pokal, Jasna,
12:24 - 13:25 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, Svetovni pokal, Jasna,
18:55 - 21:00 Atletika: Evropsko dvoransko prvenstvo, Torun, Poljska. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

07:00 - 09:45,
10:15 - 12:10,
12:30 - 14:00,
14:10 - 17:45,
23:00 - 07:00.

5. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:52 - 14:22,
14:37 - 17:45,

23:00 - 08:05.

4. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92:

20:45 - 22:45 Nogomet: Parma - Inter, Serie A.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:23 - 13:49,
13:59 - 17:45,

23:00 - 07:00.

3. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:36 - 14:32,
14:42 - 17:45,

23:00 - 06:24.

2. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:28 - 17:47,
23:00 - 07:00.

1. 3. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

00:45 - 02:00 Alpsko smučanje (M): veleslalom,Bansko.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:32 - 13:56,
14:07 - 17:45,

23:00 - 07:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

28. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

00:40 - 01:55 Alpsko smučanje (M): veleslalom,Bansko,
09:54 - 11:00 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, Bansko,

12:54 - 14:00 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, Bansko.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

07:00 - 09:45,
10:15 - 12:10,

12:30 - 14:00,
14:10 - 17:45,
23:00 - 07:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92:

20:45 - 22:45 Nogomet: Roma - Milan, Serie A.

27. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

09:54 - 10:50 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, Bansko,
12:54 - 14:00 Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, Bansko,

17:25 - 19:15 Košarka: GKK Šibenka - KK Adria Oil Škrljevo, PH.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

07:00 - 09:45
10:15 - 12:10

12:30 - 14:00
14:10 - 17:45
23:00 - 07:00.

26. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:30 - 14:00
14:10 - 17:45

23:00 - 07:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

15:20 - 16:30 Serija: Primer družine Bošković - ponovitev,
20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

25. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:25 - 02:50 Nogomet, Liga prvakov,
17:30 - 19:00 Košarka: Utah - LA Lakers, Liga NBA.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS: 

20:10 - 21:15 Serija: Primer družine Bošković. 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:42 - 14:14,
14:27 - 17:45,
23:00 - 06:44. 

24. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

20:05 - 22:55 Nogomet: Atalanta - Real Madrid, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 1:

20:52 - 23:10 Nogomet: Borussia - Manchester City, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:39 - 13:59,
14:12 - 17:45,
22:59 - 07:02.

23. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:00 - 02:15 Košarka (M): Turčija - Hrvaška, kvalifikacije za EP.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:28 - 14:12,
14:23 - 17:45,
23:00 - 06:31.

22. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:03 - 02:18 - Alpsko smučanje (M): slalom, Cortina d'Ampezzo,
17:50 - 19:50 - Košarka (M): Turčija - Hrvaška, kvalifikacije EP.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:41 - 14:18,
14:32 - 14:18,
23:00 - 07:00.

21. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:18 - 02:20 Alpsko smučanje (Ž): slalom, Cortina d'Ampezzo,
02:30 - 05:00 Košarka: LA Lakers - Miami Heat, Liga NBA,
09:54 - 10:50 Alpsko smučanje (M): slalom, 1. vožnja, Cortina d'Ampezzo,
13:24 - 14:20 Alpsko smučanje (M): slalom, 2. vožnja, Cortina d'Ampezzo.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:40
10:00 - 12:00

12:20 - 17:45
23:00 - 08:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92:

15:00 – 17:00 Nogometna tekma Serie A Milan - Inter.

20. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

02:21 - 03:36  Alpsko smučanje (M): veleslalom, Cortina d'Ampezzo,
09:54 - 10:55 Alpsko smučanje (Ž): slalom, 1. vožnja, Cortina d'Ampezzo,
13:24 - 14:20 Alpsko smučanje (Ž): slalom, 2. vožnja, Cortina d'Ampezzo,
17:50 - 19:50 Košarka (M) Hrvaška - Nizozemska, kvalifikacije za EP.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:40
10:00 - 12:00

12:20 - 17:45
23:00 - 08:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTRS:

20:00 - 22:20 - film Dara iz Jesenovca

19. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:44 - 14:09
14:26 - 15:52
16:15 - 17:45
23:00 - 07:52.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:55 - 03:10 - Alpsko smučanje (Ž): veleslalom, Cortina d'Ampezzo,
09:54 - 11:00  - Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, Cortina d'Ampezzo,
13:24 - 14:30 - Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, Cortina d'Ampezzo.

18. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

09:54 - 10:55 - Alpsko smučanje (Ž): veleslalom, 1. vožnja, Cortina d'Ampezzo,
13:24 - 14:25 - Alpsko smučanje (Ž): veleslalom, 2. vožnja, Cortina d'Ampezzo.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:42 - 14:08
14:21 - 17:45
23:00 - 06:49

17. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:50 - 02:50 - Smučanje (M/Ž), paralelni veleslalom, SP, Cortina d'Ampezzo,
20:05 - 23:35 - Nogomet: Sevilla - Borussia Dortmund, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTS 1:

20:52 - 23:10 - Prenos tekme Porto - Juventus, UEFA Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:32 - 14:24
14:36 - 17:45
23:00 - 06:50

16. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

13:54 - 15:15 - Smučanje (M/Ž), paralelni veleslalom, SP, Cortina d'Ampezzo.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:55 - 14:17
14:28 - 17:45
23:00 - 06:17

15. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:09 - 02:19 - Alpsko smučanje (M): smuk, svetovni pokal, Cortina d'Ampezzo.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:41 - 13:35
14:46 - 17:45
23:01 - 06:20

14. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 10:00
10:00 - 12:00

12:20 - 14:50
14:50 - 17:45
23:00 - 08:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

00:02 - 01:02 - Alpsko smučanje (Ž): smuk, svetovni pokal, Cortina d'Ampezzo,
10:54 - 12:20 - Alpsko smučanje (M): smuk, svetovni pokal, Cortina d'Ampezzo.

13. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 10:00
10:00 - 12:00

12:20 - 14:50
14:50 - 17:45
23:00 - 08:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

10:54 - 12:20 - Alpsko smučanje (Ž): smuk, svetovni pokal, Cortina d'Ampezzo,
21:00 - 23:30 Košarka: Philadelphia - Phoenix, Liga NBA.

12. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:28
12:26 - 14:07

14:26 - 17:45
23:00 - 08:00

11. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:31
12:26 - 14:11
14:23 - 15:48
16:11 - 17:45
23:00 - 07:29

10. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:31
12:23 - 14:18

14:31 - 15:51
16:13 - 17:45
23:00 - 08:00

9. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

12:29 - 13:49
13:59 - 17:45

23:00 - 08:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT:

01:47 - 03:17 Nogomet, polfinale, FIFA Svetovno klubsko nogometno prvenstvo.

8. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT:

02:18 - 03:48 Nogomet, polfinale, FIFA Svetovno klubsko nogometno prvenstvo
18:55 - 21:00 Nogomet, polfinale, FIFA Svetovno klubsko nogometno prvenstvo

7. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Pro 7:

22:40 – 05:00 - Zatemnjene bodo tekme NFL ter finalne tekme »Super Bowl«

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT:

18:55 - 19:53 Nogomet, polfinale, FIFA Svetovno klubsko nogometno prvenstvo

6. 2. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT:

17:25 - 18:18 - Košarka: Split - Zadar
23:00 - 01:34 - Košarka: Denver - Sacramento

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 10:00
10:00 - 12:00

12:20 - 14:00
14:00 - 17:45
23:00 - 08:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92:

18:00 – 20:00 Nogometna tekma Serie A Juventus - Roma.

5.2.2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:31
12:27 - 13:51

14:01 - 15:59
16:21 - 17:45
23:00 - 08:00.

4.2.2021

08:00 - 09:27
12:26 - 13:36

13:50 - 15:33
15:53 - 17:45
23:00 - 08:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

14:55 - 17:00 Nogomet: četrtfinale, FIFA Svetovno klubsko nogometno prvenstvo
18:25 - 20:30 Nogomet: četrtfinale, FIFA Svetovno klubsko nogometno prvenstvo

3.2.2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:41
12:32 - 14:09

14:20 - 17:45
23:00 - 07:36.

2.2.2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:40
12:32 - 14:08

14:21 - 17:45
23:00 - 07:42.

1.2.2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

07:53 - 09:39
12:33 - 14:05

14:18 - 15:55
16:15 - 17:45
23:00 - 07:38.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

00:25 - 00:50 Alpsko smučanje (M): slalom, svetovni pokal, Chamonix

31. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 10:00
10:00 - 12:00

12:20 - 14:50
14:50 - 17:45
23:00 - 08:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

00:32 - 01:52 Alpsko smučanje (M): slalom, svetovni pokal, Chamonix
02:30 - 05:00 - Košarka: Boston - La Lakers, NBA Liga
9:24 - 10:25 Alpsko smučanje (M), slalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Chamonix
12:24 - 13:24  Alpsko smučanje (M), slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Chamonix
15:25 - 16:55 Košarka: Boston - LA Lakers, NBA Liga
16:55 - 18:40 Košarka: Zabok - Split, PH

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1:

14:20 – 18:50 (For 3rd place, Squeeze play, Finale)

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV:

14:30 – 20:15 (Bronze, Vrijeme je za rukomet, RTL vijesti, Vrijeme je za rukomet, Final, RTL danas, RTL sport)

30. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 10:00
10:00 - 12:00

12:20 - 14:50
14:50 - 17:45
23:00 - 08:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

9:24 - 10:25 Alpsko smučanje (M), slalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Chamonix
12:24 - 13:24  Alpsko smučanje (M), slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Chamonix

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV:

16:30 – 16:45 RTL Vijesti
18:30 – 19:30  (RTL danas, RTL sport)

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92:

15:00 – 17:00 Nogometna tekma Bologna - Milan.

29. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:24
12:17 - 13:48
13:58 - 16:04

16:25 - 17:45
23:00 - 07:28.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1:

17:30 – 19:00 (Semi Final 1)
20:25 – 22:05 (Semifinal 2)

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV:

16:30 – 16:45 RTL Vijesti
18:30 – 22:30 (RTL danas, RTL sport, Vrijeme je za rukomet, Semi Final 2, Vrijeme je za rukomet)

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL 2 TV:

17:30 – 19:00 (Semi Final 1)

 

27. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

8:00 - 9:32
12:26 - 14:08
14:21 - 15:45
16:12 - 17:45
23:04 - 07:23.

28. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV:

16:30 – 16:45 RTL Vijesti
18:30 – 19:45 (RTL Danas, RTL sport)
22:15 – 22:30 (RTL direkt)

27. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:25
12:30 - 14:10

14:23 - 16:06
23:04 - 07:48.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1:

17:20 – 19:05 (Tekma DEN – EGY)
19:55 – 22:15 (Open studio, Tekam SPA – NOR, Open studio)

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV:

16:30 – 16:45 RTL Vijesti
18:30 – 23:00 (RTL danas, RTL sport, Vrijeme je za rukomet, Tekma NOR – SPA, Vrijeme je za rukomet, RTL direkt)

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL 2 TV:

17:30 – 19:00 Tekma DEN – EGY

26. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

08:00 - 09:38,
12:30 - 14:22,

14:53 - 17:45,
23:00 - 07:39.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

10:24 - 11:30 - Alpsko smučanje (Ž), velesalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Kronplazt,
13:24 - 14:28 - Alpsko smučanje (Ž), velesalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Kronplazt,
17:39 - 18:45 - Alpsko smučanje (M), slalom, 1. vožnja, Schladming,
20:39 - 21:40 -  Alpsko smučanje (M), slalom, 2. vožnja, Schladming.

25. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RED TV:

8:06 - 09:30
12:21 - 13:50

14:01 - 15:45
16:14 - 17:45
23:01 - 08:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR:

16:30 - 16:45
18:30 - 23:15

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR 2:

15:30 - 17:00
18:00 - 19:30

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1:

15:20 - 17:00
17:50 - 19:30
20:20 - 22:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

03:25 - 04:25 - Vaterpolo, finale, Reka.

24. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu B92:

12:30 - 14:30 - Prenos tekme Serie A Juventus - Bologna

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR:

16:30 - 16:45
18:30 - 22:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR 2:

15:30 - 17:00
18:00 - 19:30

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1:

15:20 - 17:00
17:50 - 19:30
20:20 - 22:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:30 - 02:50 - Alpsko smučanje (M), smuk, svetovni pokal, Kitzbuhel,
17:20 - 19:00 - Vaterpolo, finale, Reka.

 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1 dne 20. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

15:20 - 17:00 Rokomet (M): SP 2021,
17:50 - 19:30 Rokomet (M): SP 2021,
20:20 - 21:55 Rokomet (M): SP 2021.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR dne 20. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

16:30 – 16:45 RTL Vijesti,
20:20 - 22:15 SP v rokometu.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL 2 HR dne 20. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

15:20 - 17:10:  Severna Makedonija - Slovenija,
17:50 - 19:40: Francija - Alžirija.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 20. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:00 09:33
12:22 - 14:01
14:21 - 16:14
16:24 - 17:45
23:01 - 07:44

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL TV dne 19. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

17:55 - 19:35 - rokomet (M): Hrvaška - Katar
20:20 - 22:10 - rokomet (M): Nemčija - Madžarska

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1 dne 19. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

17:55 - 19:30 - rokomet (M): Hrvaška - Katar
20:25 - 22:00 - rokomet (M), SP 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 19. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:00 - 09:42
12:41 - 14:25
14:40 - 17:45
23:00 - 07:30

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

23. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR:

16:30 - 22:45

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR 2:

15:17:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1:

14:20 - 17:00
17:50 - 19:30

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

01:55 - 02:55 -  Alpsko smučanje (M), smuk, svetovni pokal, Kitzbuhel,
11:24 - 12:45 - Alpsko smučanje (M), smuk, svetovni pokal, Kitzbuhel,
16:50 - 18:10 - Vaterpolo, Jug - Jadran, končnica pokala v vaterpolu, Reka, 1. polfinale,
18:25 - 19:40 - Vaterpolo, Mladost - Primorje, končnica pokala v vaterpolu, Reka, 2. polfinale,
23:00 -  01:30 - Košarka, Utah - Golden State, Liga NBA.

22. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV:

08:00 - 09:41
12:35 - 14:35
14:45 - 17:45
23:00 - 07:38.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR:

16:30 - 16:45
18:30 - 22:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR 2:

15:30 - 17:00
18:00 - 19:30

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

11:24 - 12:50 - Alpsko smučanje (M), smuk, svetovni pokal, Kitzbuhel.

21. 1. 2021

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu MTV 1:

15:20 - 17:00 Rokomet (M): SP 2021,
17:50 - 19:30 Rokomet (M): SP 2021,
20:20 - 22:00 Rokomet (M): SP 2021.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR:

12:28- 13:42
13:52 - 15:43

16:03 - 17:45
16:30 - 23:15

22:59 - 07:15.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu RTL HR 2:

15:30 - 17:00

19.1.  

01:35 - 02:55 Alpsko smučanje (ž): veleslalom, svetovni pokal, Maribor.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 18. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

12:19 - 13:55
14:06 - 17:45
23:00 - 07:31.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

18.1.

01:45 - 03:05 Alpsko smučanje (M): slalom, svetovni pokal, Flachau.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 16. in 17. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

16:05 -17:45,
23:00 - 07:00.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 15. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:04 - 09:30
12:20 - 14:33
14:46 - 17:45
23:00 - 08:00.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu B92 dne 17. 1. 2021. Zatemnjen bo prenos tekme Serie A Inter - Juventus med 20:45 - 22:45. Hvala za razumevanje.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

17.1.

16:55 - 18:40 košarka Gorica - Vrijednosnice Osijek.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 14. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:00 - 09:29,
12:27 - 15:02,
15:12 - 17:26,
23:00 - 07:33.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 13. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:00 - 09:47
12:05 - 14:05
14:36 - 17:45
23:00 - 08:0

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

13. 1.

02:50 - 04:10 Alpsko smučanje (Ž), slalom, svetovni pokal, Flachau.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

12. 1.  

17:54 - 18:55 Alpsko smučanje (Ž), slalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Flachau,

20:39 - 21:40 Alpsko smučanje (Ž), slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Flachau.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 12. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:00 - 09:25
12:32 - 14:08
14:18 - 17:45
23:00 - 07:48

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 11. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:00 - 09:36
12:15-14:07
14:18-17:45
23:00 - 07:25

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 8. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

8:00 - 9:25
09:55 - 11:30
12:00 - 13:55
14:05-15:40
23:00 - 06:00

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 8. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:05   FILM: Eni
12:01   FILM: Tajanstveni sudar
14:10   FILM: Kako znaš da je ljubav
16:06   FILM: Dobrodošli u Musport
17:51   FILM: Najveći ulov
23:00   FILM: Fantastična četvorka
00:32   FILM: Razjarenost
02:09   FILM: Zločin na visokom nivou
03:55   FILM: Putnik 57
05:13   FILM: Prelepa stvorenja
06:33   FILM: Razjarenost

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

8. 1.

10:24 - 11:30 -Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Adelboden,

13:24 - 14:30 - Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Adelboden.

9. 1.

10:24 - 11:30 -Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Adelboden,

13:24 - 14:30 - Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Adelboden,

16:55 - 18:55 - rokomet (Ž), Evropsko prvenstvo,

21:00 - 23:30 - NBA Liga, košarka, prenos Philadelphia - Denver.

10. 1.

10:24 - 11:30 - Alpsko smučanje (M): veleslalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Adelboden,

13:24 - 14:30 - Alpsko smučanje (M): veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Adelboden,

17:00 - 19:00 - Košarka:Vrijednosnice Osijek - KK Cibona, PH.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu B92 dne 10. 1. 2021. Zatemnjen bo prenos tekme Serie A Roma - Inter med 12:30 - 14:30. Hvala za razumevanje.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 7. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:12   FILM: Noel
09:43   FILM: Luda noć u muzeju: Tajna faraona
11:13   FILM: Fred Mraz
12:59   FILM: Božićni duhovi
14:33   FILM: Džunior
16:21   FILM: Derdevil
18:26   FILM: Neočekivana ljubav
20:17   FILM: Čudesna žena
22:27   FILM: Kockar
00:10   FILM: Taksista
02:03   FILM: Seljačina
03:37   FILM: Neočekivana ljubav
05:26   FILM: Čudesna žena

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu B92 dne 6. 1. 2021. Zatemnjen bo prenos tekme Serie A Milan - Juventus med 20:45 - 22:45. Hvala za razumevanje.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 6. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:54   FILM: Betovenova Božićna avantura
10:22   FILM: Noć u muzeju 2
12:03   FILM: Obračun sa ocem
13:46   FILM: Zlatni kompas
15:28   FILM: Lakrdijaški
17:25   FILM: Moja bivša superdevojka
18:53   FILM: Tata je kod kuće
20:23   FILM: Liga pravde
22:10   FILM: Ritam ludila
23:55   FILM: Haos u najavi
01:56   FILM: Nežnost
03:32   FILM: Moja bivša superdevojka
04:59   FILM: Liga pravde
06:43   FILM: Tata je kod kuće.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

6. 1.

12:09 - 13:05 - Alpsko smučanje (M), Slalom, 1. vožnja, svetovni pokal, Sljeme,

15:24 - 16:20 - Alpsko smučanje (M), Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Sljeme.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 5. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

09:00   FILM: Betoven 2
10:22   FILM: Pijev život
12:21   FILM: Raj postoji
13:57   FILM: Berbernica 3
15:44   FILM: Futluz
17:31   FILM: Klijent
19:26   FILM: Kralj Artur Legenda o maču
21:31   FILM: Let
23:41   FILM: Zelena soba
01:06   FILM: Deset izgubljenih minuta
02:32   FILM: Pljačka zatvora
03:56   FILM: Zelena soba
05:21   FILM: Deset izgubljenih minuta
06:52   FILM: Let.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

5. 1.

17:10 - 19:05 - Rokomet: Hrvaška, Španija, EHF Euro pokal.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV dne 4. 1. 2021. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah:

08:30 FILM: Betoven
09:52 FILM: Poslednji vladar vetrova
11:25 FILM: Amelija
13:10 FILM: Trka pacova
14:56 FILM: Salon lepote
16:36 FILM: Gospodin Tarner
19:05 FILM: Dve nedelje za zaljubljivanje
20:45 Film po izboru gledalaca
22:23 FILM: Noćne zveri
00:09 FILM: Poremećena
01:45 FILM: Poziv
03:27 FILM: Ubica na belom konju
04:56 FILM: Gospodin Tarner
07:23 Film po izboru gledalaca.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu Red TV. V tednu 28. 12. do 3. 1. 2021 bodo zatemnjeni filmi v naslednjih urah: 16:05 - 17:45 in 23:00 - 07.00. Hvala za razumevanje.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu B92. Dne 3. 1. 2021 bo zatemnjena vsebina med 20:45 - 22:45. Hvala za razumevanje

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi dne 30. 12. 2020 na programu Red TV. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah: 15:57 - 17:44 in 23:10 - 06:01. Hvala za razumevanje.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

28.12.

  • 9:54 - 11:00 Semmring, Alpsko smučanje, veleslalom (ž), 1. vožnja,
  • 12:54 - 13:55 Semmring, Alpsko smučanje, veleslalom (ž), 2. vožnja,
  • 18:00 - 19: 45 rokomet: Barcelona - PSG, Final Four rokometne Lige prvakov, 1. polfinale,
  • 20:30 - 22:30 rokomet: THW Kiel - Telekom Veszprem HC, Final Four rokometne Lige prvakov, 2. polfinale.

29. 12. 2020

  • Med 02:20 in 03:40. Zatemnitev rokometne tekme Barcelona – PSG, Final Four, Liga prvakov, 1. polfinale.
  • Med 03:40 in 05:00. Zatemnitev rokometne tekme THW Kiel – Telekom Veszprem HC, Liga prvakov, 2. polfinale.
  • Med 15:09 in 16:00. Zatemnitev Semmering, smučanje (ž), slalom, 1. vožnja.
  • Med 16:25 in 18:20. Zatemnitev smučarskih skokov, novoletna turneja štirih skakalnic, Obersdorf.
  • Med 18:24 in 19:30. Zatemnitev Semmering, smučanje (ž), slalom, 2. vožnja.
  • Med 20:30 in 22:30. Zatemnitev rokometne tekme, Final Four Lige prvakov, finale.
  • Med 23:40 in 00:55. Zatemnitev rokometne tekme, Final Four Lige prvakov, tekma za 3. mesto.
  • Med 00:50 -02:20 - Alpsko smučanje, veleslalom (ž), Semmering.

30. 12. 2020

  • Med 00:55 in 02:55. Zatemnitev Semmering, smučanje (ž), slalom.
  • Med 02:25 in 03:55. Zatemnitev smučarskih skokov, novoletna turneja štirih skakalnic, Obersdorf.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi dne 29. 12. 2020 na programu Red TV. Zatemnjene bodo TV vsebine v naslednjih urah: 15:53 - 17:45 in 23:00 - 05:53. Hvala za razumevanje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, med 21.12. in 27. 12. 2020 na programu Red TV: Zatemnjeni bodo filmi: 24. 12. 2020 bo zatemnjeno med 15:35-17:45 in 23:05-06:12.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

25. 12.

  • 23:00 - 01:30 Košarka, NBA liga: Boston Celtics - Brooklyn Nets.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

21. 12. 2020

  • Med 01:35 in 02:35. Zatemnitev alpskega smučanja, (M) velesalalom, Alta Badia.
  • Med 02:35 in 04:15. Zatemnitev gimnastike, Evropsko prvenstvo, Mersin.
  • Med 09:45 in 10:55. Zatemnitev alpskega smučanja, (M) velesalalom, Alta Badia, 1. vožnja.
  • Med 12:54 in 13:46. Zatemnitev alpskega smučanja, (M) velesalalom, Alta Badia, 2. vožnja.

22. 12. 2020

  • Med 01:20 in 02:20. Zatemnitev paralelnega slaloma,Alta Badia.
  • Med 04:20 in 05:00. Zatemnitev gimnastike, Evropsko prvenstvo, Mersin.
  • Med 17:39 in 18:40. Zatemnitev alpskega smučanja, (M) velesalalom, Madonna di Campiglio, 1. vožnja.
  • Med 20:52 in 21:48. Zatemnitev alpskega smučanja, (M) velesalalom, Madonna di Campiglio, 2. vožnja.

23. 12. 2020

  • Med 01:00 in 03:30. Zatemnitev košarke, Brooklyn Nets – Golden State Warriors, Liga NBA.
  • Med 03:30 in 05:00. Zatemnitev alpskega smučanja, (M) velesalalom, Madonna di Campiglio.
  • Med 17:35 in 19:00. Zatemnitev košarke, Brooklyn Nets – Golden State Warriors, Liga NBA (ponovitev).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 19.12.2020 med 20:45 in 23:00 na programu B92. Zatemnjena bo nogometna tekma Parma – Juventus.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23.12.2020 med 20:45 in 22:45 na programu B92. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Serie A  Milan - Lazio.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 20.12.2020 med 9:54 in 10:55 na programu HRT 2. Zatemnjeno bo alpsko smučanje (M) veleslalom, 1. vožnja Alta Badia.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 20.12.2020 med 13:24 in 14:35 na programu HRT 2. Zatemnjeno bo alpsko smučanje (M) veleslalom, 2. vožnja Alta Badia.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 9.12.2020 med 20:05 in 23:40 na programu HRT 2. Zatemnjena bo nogometna tekma Real Madrid – Borusija, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 9.12.2020 med 20:52 in 23:10 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Real Madrid – Borusija, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 10.12.2020 med 20:52 in 23:10 na programu RTS 1. Zatemnitev nogometne tekme Slovan Liberec - Crvena zvezda.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.12.2020 med 13:45 in 15:15 na programih ORF 1 in RTL 2. Zatemnjen bo prenos VN Abu Dabija – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 13.12.2020 med 14:00 in 16:00 na programih ORF 1 in RTL 2. Zatemnjen bo prenos VN Abu Dabija – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 13.12.2020 med 20:45 in 22:45 na programu B92. Zatemnjena bo nogometna tekma Milan – Parma.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvih na programu HRT 2:

12. 12. 2020

  • Med 9:24 in 10:25. Zatemnitev alpskega smučanja (Ž), veleslalom, Courchevel, 1. krog.
  • Med 12:24 in 13:25. Zatemnitev alpskega smučanja (Ž), veleslalom, Courchevel, 2. krog.

13. 12. 2020

  • Med 02:30 in 04:00. Zatemnitev alpskega smučanja (Ž), veleslalom, Courchevel, ponovitev.
  • Med 9:24 in 10:25. Zatemnitev alpskega smučanja (Ž), veleslalom, Courchevel, 1. krog.
  • Med 12:24 in 13:25. Zatemnitev alpskega smučanja (Ž), veleslalom, Courchevel, 2. krog.
  • Med 17:25 in 18:55. Zatemnitev gimnastike – Evropsko prvenstvo, Mersin.

14. 12. 2020

Med 01:40 – 03:10. Zatemnitev alpskega smučanja (Ž), veleslalom, Courchevel, ponovitev.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 2.12.2020 med 20:05 in 23:40 na programu HRT 2. Zatemnjena bo nogometna tekma Manchester United – PSG, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 2.12.2020 med 20:52 in 23:10 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Manchester United – PSG, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 3.12.2020 med 18:46 in 21:05 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Crvena zvezda - Hoffenheim.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.12.2020 med 17:55 in 19:15 na programih ORF 1 in RTL 2. Zatemnjena bo VN Šakirja – kvalifkacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.12.2020 med 20:45 in 23:00 na programu B92. Zatemnjena bo nogometna tekma Inter – Bologna.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 6.12.2020 med 17:50 in 20:10 na programih ORF 1 in RTL 2. Zatemnjena bo VN Šakirja – dirka.

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programu HRT 2:

5. 12. 2020

- Med 10:24 in 11:30. Zatemnitev alpskega smučanja (M), veleslalom, 1. vožnja, Santa Caterina Valfurva.

- Med 13:24 in 14:20. Zatemnitev alpskega smučanja (M), veleslalom, 2. vožnja, Santa Caterina Valfurva.

- Med 17:25 in 19:00. Zatemnitev košarkaške tekme Sonik Puntamika – Adria Oil Šrkljevo.

6. 12. 2020

- Med 01:30 in 03:00. Zatemnitev alpskega smučanja (M), veleslalom, Santa Caterina Valfurva.

- Med 09:45 in 10:59. Zatemnitev alpskega smučanja (M), veleslalom, 1. vožnja, Santa Caterina Valfurva.

- Med 12:54 in 14:00. Zatemnitev alpskega smučanja (M), veleslalom, 2. vožnja, Santa Caterina Valfurva.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.11.2020 med 20:05 in 23:40 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometne tekme, Inter – Real Madrid, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.11.2020 med 20:52 in 23:10 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Inter – Real Madrid, UEFA Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.11.2020 med 18:45 in 21:05 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Gent – Crvena zvezda, Liga Evrope.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.11.2020 med 16:50 in 18:45 na programu HRT 2. Zatemnitev košarkaške tekme, Hrvaška – Turčija, kvalifikacije za EP.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.11.2020 med 18:45 in 19:05 na programu HRT 2. Zatemnitev smučanja, paralelni vesleslalom (M).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 28.11.2020 med 15:00 in 16:00 na programih ORF 1 in RTL. Zatemnjen bo prenos VN Bahraina – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.11.2020 med 15:10 in 17:10 na programih ORF 1 in RTL. Zatemnjen bo prenos VN Bahraina – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.11.2020 med 01:25 in 02:55 na programu HRT 2. Zatemnjena bo ponovitev košarkaške tekme, Hrvaška – Turčija, kvalifikacije za EP.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.11.2020 med 17:50 in 19:45 na programu HRT 2. Zatemnjena bo košarkaška tekma, Švedska – Hrvaška, kvalifikacije za EP.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.11.2020 med 20:45 in 23:00 na programu B92. Zatemnitev tekme Serie A  Napoli - Roma.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 30.11.2020 med 02:40 in 04:10 na programu HRT 2. Zatemnjena bo ponovitev košarkaške tekme, Švedska – Hrvaška, kvalifikacije za EP.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23.11.2020 med 21:00 in 23:00 na programu B92. Zatemnitev tekme KK Partizan – KK Crvena zvezda mts (ABA).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 21.11.2020 med 10:09 in 11:10 na programu HRT 2. Zatemnitev smučanja, ženski slalom, 1. vožnja, Svetovni pokal Levi.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 21.11.2020 med 13:09 in 14:05 na programu HRT 2. Zatemnitev smučanja, ženski slalom, 2. vožnja, Svetovni pokal Levi.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.11.2020 med 10:09 in 11:10 na programu HRT 2. Zatemnitev smučanja, ženski slalom, 1. vožnja, Svetovni pokal Levi.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.11.2020 med 13:09 in 14:05 na programu HRT 2. Zatemnitev smučanja, ženski slalom, 2. vožnja, Svetovni pokal Levi.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.11.2020 med 16:55 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev košarke; KK Furnir – KK Gorica.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.11.2020 med 17:30 in 19:45 na programu B92. Zatemnitev tekme FK Vojvodina – FK Crvena zvezda (SLS).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.11.2020 med 20:45 in 23:00 na programu B92. Zatemnitev tekme Napoli – Milan (Serie A).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 17.11.2020 med 20:15 in 23:59 na programu Das Erste (ARD). (UEFA Liga narodov)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.11.2020 med 20:15 in 23:25 na programu ORF 1. Zatemnitev tekme Avstrija – Norveška. (UEFA Liga narodov)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.11.2020 med 20:30 in 23:05 na programu RAI 1. Zatemnitev tekme BIH – Italija. (UEFA Liga narodov)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.11.2020 med 17:00 in 19:00 na programu B92. Zatemnjena bo košarkaška tekma, KK Cibona – KK Parizan.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.11.2020 med 12:45 in 14:15 na programih RTL in ORF 1. Zatemnjena bo VN Turčije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.11.2020 med 11:00 in 13:00 na programih RTL in ORF 1. Zatemnjena bo VN Turčije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.11.2020 med 16:55 in 18:45 na programu HRT 2. Zatemnitev košarkaške tekme Vrijednosnice Osijek - Adria Oil Škrljevo.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.11.2020 med 20:15 in 23:59 na programu ZDF. (UEFA Liga narodov)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.11.2020 med 20:15 in 23:30 na programu ORF 1. Zatemnitev tekme Avstrija – Severna Irska. (UEFA Liga narodov)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.11.2020 med 20:30 in 22:55 na programu RAI 1. Zatemnitev tekme Italija – Poljska. (UEFA Liga narodov)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 7.11.2020 med 17:50 in 19:42 na programu HRT 2. Zatemnitev rokometne tekme Hrvaška – Madžarska, Pokal EHF.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.11.2020 med 20:05 in 21:00 na programu HRT 2. Zatemnitev rokometne tekme Hrvaška – Madžarska, Pokal EHF.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.11.2020 med 15:25 in 14:30 na programu B92. Zatemnjena bo nogometna tekma Serie A, Lazio – Juventus.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.11.2020 med 17:40 in 21:00 na programu HRT 2. Zatemnjena bo ponovitev nogometne tekme Midtylland – Ajax (Liga prvakov).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.11.2020 med 20:05 in 23:35 na programu HRT 2. Zatemnjena bo nogometna tekma Leipzig – PSG, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.11.2020 med 20:53 in 23:00 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Leipzif - PSŽ

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.11.2020 med 20:52 in 23:00 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Crvena zvezda – Genf.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.10.2020 med 18:45 in 21:00 na programu RTS 1. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Crvena zvezda - Slovan Liberec (Lige Evrope).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 31.10.2020 med 17:25 in 19:15 na programu HRT 2. Zatemnitev košarke, PH: Zabok - Dubrava Furnir (prenos v živo).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 31.10.2020 med 13:45 in 15:15 na programih RTL in ORF 1. Zatemnitev VN Emilije – Romanje – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 31.10.2020 med 20:00 in 22:00 na programu B92. Zatemnitev KK Igokea - KK Partizan NIS (ABA).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.11.2020 med 12:30 in 14:30 na programu B92. Zatemnitev Udineze - Milan (Seria A).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.11.2020 med 15:00 in 17:00 na programu B92. Zatemnitev FK Radnik Surdulica - FK Crvena zvezda (SLS).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.11.2020 med 13:00 in 15:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Emilije – Romanje – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.11.2020 med 12:35 in 15:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Emilije – Romanje – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 28.10.2020 med 20:55 in 22:55 na programih HRT 2 in RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Juventus – Barcelona (UEFA, Liga prvakov).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 28.10.2020 med 22:55 in 23:40 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometa, oddaja in povzekov Lige prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.10.2020 med 17:00 in 19:00 na programu B92. Zatemnitev nogometne tekme FF Radnički Niš – FK Partizan.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 24.10.2020 med 20:45 in 22:30 na programu B92. Zatemnitev nogometne tekme Serie A, Lazio – Bologna.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 24.10.2020 med 14:45 in 16:20 na programu ORF 1.Zatemnitev VN Portugalske, kvlaifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 24.10.2020 med 14:45 in 16:20 na programu RTL. Zatemnitev VN Portugalske, kvlaifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.10.2020 med 13:35 in 16:00 na programu ORF 1. Zatemnitev VN Portugalske, dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.10.2020 med 14:00 in 16:00 na programu RTL. Zatemnitev VN Portugalske, dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.10.2020 med 18:45 in 21:00 na programu B92. Zatemnitev košarkaške tekme KK Partizan – KK Cedevita Olimpija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.10.2020 med 16:55 in 18:45 na programu HRT 2. Zatemnitev košarkaške tekme Osijek – Gorica.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.10.2020 med 20:52 in 23:10 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma, Hoffenheim – Crvena zvezda (UEFA Liga Europa).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 21.10.2020 med 20:55 in 22:55 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Bayern – Atletico Madrid.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 21.10.2020 med 17:40 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometa, Liga prvakov (ponovitev torkove tekme).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 21.10.2020 med 20:05 in 23:35 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometa, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 17.10.2020 med 18:00 in 20:00 na programu B92. Zatemnitev tekme Inter – Milan (Serie A).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.10.2020 med 17:00 in 19:00 na programu B92. Zatemnitev tekme FK Partizan – FK Crvena zvezda (SLS).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.10.2020 med 20:00 in 22:00 na programu B92. Zatemitev tekme KK Crvena zvezda mts – KK Mornar (ABA).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 17.10.2020 med 9:54 in 11:00 na programu HRT 2. Zatemnitev Alpskega smučanja, veleslalom, 1. vožnja za svetovni pokal, Solden.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 17.10.2020 med 12:54 in 13:50 na programu HRT 2. Zatemnitev Alpskega smučanja, veleslalom, 2. vožnja za svetovni pokal, Solden.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.10.2020 med 9:45 in 11:00 na programu HRT 2. Zatemnitev Alpskega smučanja, veleslalom, 1. vožnja za svetovni pokal, Solden.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.10.2020 med 13:09 in 14:05 na programu HRT 2. Zatemnitev Alpskega smučanja, veleslalom, 2. vožnja za svetovni pokal, Solden.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 13.10.2020 med 20:15 in 23:15 na programu Das Erste (ARD).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.10.2020 med 20:05 in 20:55 na programu HRT 2. Zatemnjeni Najboljši trenutki nogometa: Trije mušketirji – Francija, 98.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.10.2020 med 20:15 in 23:30 na programu ORF 1. Zatemnitev tekme Romunija – Avstrija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.10.2020 med 20:30 in 22:55 na programu RAI 1. Zatemnitev tekme Italija – Nizozemska.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.10.2020 med 20:35 in 22:40 na programu MTV 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Makedonija – Kosovo, kvalifikacije za UEFA Euro 2020.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 10.10.2020 med 20:15 in 23:15 na programu Das Erste (ARD).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 10.10.2020 med 15:00 in 17:00 na programu HRT 2. Zatemnitev tenisa, Roland Garros – finale, prenos.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 10.10.2020 med 17:55 in 19:45 na programu HRT 2. Zatemnitev košarke, KK Cibona – KK Gorica, prenos.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.10.2020 med 17:45 in 19:52 na programu ORF 1. Zatemnitev tekme Anglija – Belgija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.10.2020 med 20:15 in 23:35 na programu ORF 1. Zatemnitev tekme Severna Irska – Avstrija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.10.2020 med 20:30 in 22:55 na programu RAI 1. Zatemnitev tekme Poljska – Italija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.10.2020 med 11:45 in 13:15 na programu HRT 2. Zatemnitev veslanja, Evropsko prvenstvo Poznan (Poljska).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.10.2020 med 14:25 in 15:15 na programu HRT 2. Zatemnitev veslanja, Evropsko prvenstvo Poznan (Poljska).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.10.2020 med 15:15 in 17:00 na programu HRT 2. Zatemnitev tenisa, Roland Garros – finale, prenos.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 10.10.2020 med 14:45 in 16:15 na programih ORF 1 in RTL. Zatemnjen bo prenos F1, VN Eifela, kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.10.2020 med 14:00 in 16:25 na programih ORF 1 in RTL. Zatemnjen bo prenos F1, VN Eifela, dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.10.2020 med 01:00 in 03:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.10.2020 med 16:45 in 18:25 na programu HRT 2. Zatemnitev košarkaške tekme Miami Heat – La Lakers, 3. tekma finale, Liga NBA.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 7.10.2020 med 03:00 in 05:20 na programu HRT 2. La Lakers, 4. tekma finale, Liga NBA.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 7.10.2020 med 17:35 in 19:05 na programu HRT 2. La Lakers, 4. tekma finale, Liga NBA.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 28.9.2020 med 01:00 in 03:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 30.9.2020 med 17:40 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometne tekme - Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 30.9.2020 med 20:05 in 23:30 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometne tekme - Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 30.9.2020 med 20:55 in 22:55 na programu RTS. Zatemnjena bo nogometna tekma PAOK – Krasnodar, UEFA Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 3.10.2020 med 16:00 in 18:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Rešeno življenje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 3.10.2020 med 16:55 in 18:45 na programu HRT 2. Zatemnitev košarkaške tekme KK Gorica – KK Zadar.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.10.2020 med 18:00 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev namiznega tenisa, Zagreb open.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.10.2020 med 04:00 in 06:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Rešeno življenje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.10.2020 med 09:00 in 11:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.9.2020 med 03:00 in 05:20 na programu HRT 2. Zatemnitev košarke, NBA: Denver: La Lakers.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.9.2020 med 17:35 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev košarke, NBA: Denver: La Lakers (ponovitev).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.9.2020 med 03:00 in 05:30 na programu B92. Zatemnitev košarkaške tekme NBA, Denver – La Lakers.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.9.2020 med 20:45 in 23:00 na programu B92. Zatemnitev nogometne tekme Inter – Filorentina (Serija A).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.9.2020 med 16:00 in 18:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Rešeno življenje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.9.2020 med 13:45 in 15:15 na programu ORF. Zatemnitev VN Rusije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.9.2020 med 13:45 in 15:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Rusije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.9.2020 med 19:00 in 21:00 na programu B92. Zatemnitev nogometne tekme FK Partizan – OFK Bačka (SLS).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.9.2020 med 16:40 in 18:55 na programu HRT 2. Zatemnitev košarke, KK Split – KK Alkar.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.9.2020 med 13:00 in 15:00 na programu ORF. Zatemnitev VN Rusije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.9.2020 med 13:00 in 15:00 na programu RTL. Zatemnitev VN Rusije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.9.2020 med 04:00 in 06:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Rešeno življenje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.9.2020 med 09:00 in 11:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23.9.2020 med 17:40 in 19:05 na programu HRT 2. Zatemnitev polfinala Lige prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23.9.2020 med 20:05 in 23:35 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometa, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 24.9.2020 med 20:50 in 23:00 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometne tekme, Bayern – Sevilla.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 24.9.2020 med 20:55 in 23:10 na programu RTS 1. Zatemnitev nogometne tekme Bayern – Sevilla.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 21.9.2020 med 16:45 in 18:10 na programu HRT 2. Zatemnitev košarkaške tekme Lakers – Denver.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 21.9.2020 med 20:45 in 22:45 na programu B92. Zatemnitev Serije A: Milan – Bologna.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 21.9.2020 med 01:00 in 03:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.9.2020 med 13:30 in 15:00 na programu HRT 2. Zatemnitev košarkaške tekme Miami Heats – Boston Celtics.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 19.9.2020 med 16:00 in 18:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Rešeno življenje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 20.9.2020 med 04:00 in 06:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Rešeno življenje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 20.9.2020 med 09:00 in 11:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 19.9.2020 med 19:00 in 21:00 na programu B92. Zatemnitev Super Lige: FK Crvena zvezda – FK Voždovac.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 19.9.2020 med 17:50 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev košarke NBA (ponovitev).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 20.9.2020 med 16:55 in 18:40 na programu HRT 2. Zatemnitev košarkaške tekme KK Zadar – GKK Šibenik.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.9.2020 med 03:00 in 05:30 na programu B92. Zatemnitev košarkaške tekme Denver – LA Clippers (NBA).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.9.2020 med 20:00 in 22:00 na programu B92. Zatemnitev nogometne tekme FK Parizan – FK Rad (Srbska Liga).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.9.2020 med 14:45 in 16:15 na programu ORF 1. Zatemnitev VN Toskane – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.9.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL.Zatemnitev VN Toskane – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 13.9.2020 med 14:00 in 17:00 na programu ORF 1. Zatemnitev VN Toskane – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 13.9.2020 med 13:30 in 16:45 na programu RTL. Zatemnitev VN Toskane – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.9.2020 med 16:00 in 18:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Rešeno življenje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 13.9.2020 med 04:00 in 06:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Rešeno življenje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 13.9.2020 med 09:00 in 11:00 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.9.2020 med 01:00 in 03:10 na programu Pink Extra. Zatemnitev nadaljevanke Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 6.9.2020 med 20:15 in 23:30 na programu ZDF. Zatemnitev UEFA, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 7.9.2020 med 20:15 in 23:35 na programu ORF 1. Zatemnitev nogometne tekme Avstrija – Romunija, UEFA, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 7.9.2020 med 20:30 in 21:15 na programu RAI 1. Zatemnitev nogometne tekme Nizozemska – Italija, UEFA, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.9.2020 med 14:45 in 16:15 na programu ORF. Zatemnitev VN Italije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.9.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Italije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 6.9.2020 med 14:35 in 17:05 na programu ORF. Zatemnitev VN Italije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 6.9.2020 med 15:00 in 17:00 na programu RTL. Zatemnitev VN Italije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 6.9.2020 med 03:00 in 05:15 na programu B92. Zatemnjena bo košarkaška tekma Denver Nuggets – Los Angeles Lakers, NBA.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 6.9.2020 med 9:00 in 11:05 na programu Pink Extra. Zatemnjena bo nadaljevanka Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 7.9.2020 med 1:00 in 3:10 na programu Pink Extra. Zatemnjena bo nadaljevanka Elif.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.9.2020 med 23:30 in 02:00 na programu HRT 2. Zatemnitev tekme Boston Celtics – Toronto Raptors, Liga NBA.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 2.9.2020 med 17:40 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev ponovitve tekme Boston Celtics – Toronto Raptors, Liga NBA.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.8.2020 med 14:45 in 16:25 na programu ORF 1. Zatemnitev Formule 1: VN Belgija 2020, kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.8.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL. Zatemnitev Formule 1: VN Belgija 2020, kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.8.2020 med 17:50 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev košarke: Hrvaška - Slovenija, EuroBasket 2013, Nepozabni športni trenutki

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 29.8.2020 med 17:38 in 19:00 na programu HRT 2. Zatemnitev Speedway Grand Prix Challange.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 30.8.2020 med 15:00 in 17:00 na programu ORF 1. Zatemnitev Formule 1, dirka, VN Belgije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 30.8.2020 med 15:00 in 17:00 na programu RTL. Zatemnitev Formule 1, dirka, VN Belgije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu Prva Srbska TV. Vsak dan bo zatemnjena telenovela "Drugo ime za ljubezen" med 19:15-21:10.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.8.2020 med 18:15 in 19:05 na programu HRT 2. Zatemnitev nepozabnih športnih trenutkov Natko Zrnčič Dim, bron SP.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23.8.2020 med 20:05 in 23:30 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometa, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 19.8.2020 med 20:55 in 23:05 na programu RTS 1. Zatemnitev nogometne tekme Lyon – Bayern, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 19.8.2020 med 18:20 in 20:00 na programu HRT 2. Zatemnjena ponovitev torkove nogometne tekme; Liga prvakov).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 19.8.2020 med 20:05 in 23:15 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometa, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.8.2020 med 17:00 in 19:05 na programu HRT2. Zatemnjena rokometna tekma Hrvaška – Španija, polfinale SP 2003, nepozabni športni trenutki.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.8.2020 med 20:05 in 23:20 na programu HRT2. Zatemnjena nogometna tekma Manchester City/Real Madrid – Juventus/Lyon, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.8.2020 med 14:55 in 16:15 na programu ORF. Zatemnitev VN Španije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.8.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Španije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 16.8.2020 med 17:15 in 19:00 na programu HRT2. Zatemnjena rokometna tekma Hrvaška – Nemčija, finale SP 2003, nepozabni športni trenutki.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 16.8.2020 med 14:45 in 17:05 na programu ORF. Zatemnitev VN Španije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 16.8.2020 med 15:00 in 17:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Španije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.8.2020 med 11:00 in 13:00 na programih Eurosport 2 SD in Eurosport 2 HD . Zatemnjen bo prenos dirk motokrosa MX2 in MXGP – Svetovno prvenstvo v Rigi, Latvija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.8.2020 med 17:20 in 19:00 na programu HRT2. Zatemnitev ponovitve nogometne tekme Atletico – Leipzig (Liga prvakov, četrtfinale).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 10.8.2020 med 21:00 in 23:05 na programu HRT2. Zatemnitev košarkaške tekme Dallas – Utah, NBA Liga.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.8.2020 med 20:55 in 22:55 na programu RTS 1. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Barcelona – Napoli, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.8.2020 med 14:45 in 16:15 na programu ORF. Zatemnjena bo VN ob 70-letnici F1 – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.8.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL. Zatemnjena bo VN ob 70-letnici F1 – kvalifikacije

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 9.8.2020 med 14:35 in 17:10. Zatemnjena bo VN ob 70-letnici F1 – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 9.8.2020 med 15:00 in 17:15. Zatemnjena bo VN ob 70-letnici F1 – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 31.7.2020 med 00:23 in 02:28 na programu HRT 2. Zatemnjena košarkaška tekma Utah – New Orleans, Liga NBA.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.8.2020 med 17:55 in 19:20 na programu HRT 2. Rokomet: Zagreb - Barcelona, finale Lige prvakov 1999, Nepozabni športni trenutki.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.8.2020 med 20:05 in 22:50 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometne tekme Lokomotiva – Reka, finale pokala Hrvaške.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.8.2020 med 18:52 in 20:58 na programu HRT 2. Zatemnitev košaršaške tekme Utah – San Antonio, NBA Liga.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.8.2020 med 20:05 in 23:15 na programu HRT 2. Zatemnitev nogometne tekme Barcelona – Napoli, Liga prvakov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.8.2020 med 14:55 in 16:15 na programu ORF. Zatemnitev tekme SPAL – Inter. Zatemnitev VN Velike Britanije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.8.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL. Zatemnitev tekme SPAL – Inter. Zatemnitev VN Velike Britanije – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 2.8.2020 med 14:35 in 17:15 na programu ORF. Zatemnitev tekme SPAL – Inter. Zatemnitev VN Velike Britanije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 2.8.2020 med 14:35 in 17:15 na programu RTL. Zatemnitev tekme SPAL – Inter. Zatemnitev VN Velike Britanije – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 16.7.2020 med 21:45 in 23:45 na programu B92. Zatemnitev tekme SPAL – Inter.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.7.2020 med 14:45 in 16:15 na programu ORF. Zatemnitev VN Madžarske – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.7.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Madžarske – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.7.2020 med 14:35 in 17:00 na programu ORF. Zatemnitev VN Madžarske – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.7.2020 med 15:00 in 17:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Madžarske – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 20.7.2020 med 21:45 in 23:45 na programu B92. Zatemnitev tekme Juventus – Lacio.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.7.2020 med 21:45 in 23:45 na programu B92. Zatemnitev tekme Inter – Fiorentina.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.7.2020 med 14:55 in 16:30 na programu ORF. Zatemnitev VN Štajerske – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.7.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Štajerske – kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.7.2020 med 14:35 in 17:15 na programu ORF. Zatemnitev VN Štajerske – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.7.2020 med 15:00 in 17:15 na programu RTL. Zatemnitev VN Štajerske – dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 2.7.2020 med 19:30 in 21:30 na programu B92. Zatemnjena bo tekma Atalanta – Napoli.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.7.2020 med 21:45 in 23:45 na programu B92. Zatemnjena bo tekma Lacio – Milan.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.7.2020 med 14:55 in 16:30 na programu ORF. Zatemnjen bo prenos VN Avstrije - kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 4.7.2020 med 14:45 in 16:15 na programu RTL. Zatemnjen bo prenos VN Avstrije - kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.7.2020 med 14:35 in 16:55 na programu ORF. Zatemnjen bo prenos VN Avstrije - dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 5.7.2020 med 15:00 in 17:15 na programu RTL. Zatemnjen bo prenos VN Avstrije - dirka.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.6.2020 med 19:00 in 21:15 na programu B92. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme FK Vojvodina - FK Partizan.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 17.6.2020 med 20:30 in 23:45 na programu RAI 1. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme finala italijanskega pokala – COPPA ITALIA

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.3.2020 med 20:55 in 22:55 na programih HRT 2 in RTS 1. Na obeh programih bo zatemnjena tekma Liverpool – Atletico Madrid.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.3.2020 med 20:15 in 23:59 na programiu RTL de. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Uefa Evropska Liga Glasgow Rangers – Bayer Leverkusen.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.3.2020 med 20:55 in 22:55 na programu RTS 1. Zatemnjen bo prenos Lige Evrope.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.3.2020 med 20:40 in 22:40 na programu O2 TV. Zatemnjena bo tekma Serie A Juventus - Inter.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.3.2020 med 16:55 in 18:50 na programu HRT 2. Zatemnjen bo prenos rokometne tekme EHF Lige prvakov PSG – PPD Zagreb.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.2.2020 med 20:15 in 23:59 na programu HRT 2 in RTS 1. Zatemnjen bo prenos UEFA Evropske Lige: FC Salzburg – Eintracht Frankfurt.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.2.2020 med 20:55 in 22:55 na programu RTS 1. Zatemnjen bo nogometni prenos: Liga Evrope.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.2.2020 med 20:50 in 22:55 na programih RTL de. Zatemnjen bo prenos UEFA Lige prvakov: Real Madrid – Manchester City.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.2.2020 med 22:45 in 04:35 na programu PRO 7. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Ameriškega nogometa – NFL.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23.2.2020 med 12:25 in 14:30 na programu O2 TV. Zatemnjen bo prenos tekme Serie A Genoa - Lazio.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 1.2.2020 med 14:55 in 17:00 na programu O2. Zatemnjen bo prenos tekme Serie A Bologna – Brescia.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.1.2020 med 17:55 in 20:00 na programu O2. Zatemnjen bo prenos tekme Serie A Roma – Lazio.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.1.2020 med 15:00 in 17:00 na programu O2. Zatemnjen bo prenos tekme Lazio - Sampdoria.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 18.1.2020 med 21:30 in 23:40 na programu O2. Zatemnjen bo prenos tekme Clippers - New Orleans (NBA)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 19.1.2020 med 20:45 in 04:00 na programu PRO 7. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Ameriškega nogometa – NFL.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 20.1.2020 med 18:00 in 20:00 na programu O2. atemnjen bo prenos tekme Crvena zvezda - Cibona (ABA)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 20.1.2020 med 00:15 in 01:00 na programu O2. Zatemnjen bo prenos NBA action.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.1.2020 med 14:55 in 17:00 na programu O2. Zatemnjena bo tekma Serie A Cagliari - Milan.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.1.2020 med 22:20 in 05:00 na programu Pro 7. Zatemnjen bo prenos Ameriškega nogometa - NFL.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.1.2020 med 20:45 in 04:00 na programu Pro 7. Zatemnjen bo prenos Ameriškega nogometa - NFL.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 15.12.2019 med 14:55 in 17:00 na programu O2 TV. Zatemnjen bo prenos tekme Serie A Juventus – Udinese.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.12.2019 med 20:55 in 22:55 na programu HRT 2. Zatemnitev povzetka tekme Benifica – Zanit in zatemnitev tekme Dinamo – Manchester City.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 11.12.2019 med 20:55 in 22:55 na programu RTS 1. Zatemnitev nogometne tekme Olimpijakos – Crvena zvezda.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.12.2019 med 20:55 in 22:55 na programu RTL de. Zatemnitev nogometne tekme Borussia – Istanbul.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 12.12.2019 med 20:55 in 22:55 na programu RTS 1. Zatemnitev nogometne tekme Partizan – Astana.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 7.12.2019 med 00:02 in 00:04 na programu O 2. Zatemnjen prenos tekme Denver – Boston (NBA).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 7.12.2019 med 12:00 in 14:00 na programu O 2. Zatemnjen prenos ponovitve tekme Denver – Boston.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.12.2019 med 13:30 in 15:30 na programu O 2. Zatemnjen prenos tekme FK Rad – FK Partizan.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.12.2019 med 18:00 in 20:00 na programu O 2. Zatemnjen prenos tekme KK Crvena zvezda – KK FMP Beograd.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.12.2019 med 20:45 in 23:00 na programu O 2. Zatemnjen prenos tekme Bolonja – Milan (Serie A).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 8.12.2019 med 00:00 in 00:01 na programu O 2. Zatemnjen prenos NBA action.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 26.11.2019 med 20:50 in 23:10 na programu RTS 1. Zatemnjen prenos nogometne tekme Crvena zvezda – Bayern.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.11.2019 med 20:05 in 23:45 na programu HRT 2. Zatemnjena nogometna tekma Barcelona – Borusija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 27.11.2019 med 20:50 in 23:05 na programu RTS 1. Zatemnjena nogometna tekma Barcelona – Borusija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 28.11.2019 med 20:15 in 23:59 na programu RTL de. Zatemnjena nogometna tekma Arsenal London – Eintracht Frankfurt.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 28.11.2019 med 18:45 in 21:10 na programu RTS 1. Zatemnjena nogometna tekma Alkmaar – Partizan.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22.11.2019 med 18:00 in 20:15 na programu O2. Zatemnjena bo nogometna tekma FK Partizan - FK Javor

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23.11.2019 med 18:00 in 20:15 na programu O2. Zatemnjena bo nogometna tekma Milan - Napoli

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23.11.2019 med 23:00 in 01:10 na programu O2. Zatemnjena bo košarkarska tekma Phoenix - Minnesota

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 25.11.2019 med 18:00 in 20:00 na programu O2. Zatemnjen bo prenos tekme Crna zvezda - Mornar

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 14.11.2019 med 17:55 in 19:45 na programu HRT 2. Zatemnjen bo prenos tekme EHF Lige prvakov Zagreb - Celje.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 16.11.2019 med 18:55 in 20:15 na programu RTL. Zatemnjen bo prenos Formule 1.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 17.11.2019 med 18:00 in 20:15 na programu RTL. Zatemnjen bo prenos Formule 1.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1 – 15. 11. 2019 med 20.30 in 23.00. Zatemnjen bo prenos tekme Bosna – Italija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1 – 16. 11. 2019 med 20:15 in 23:59. Zatemnjen bo prenos tekme Avstrija – Severna Makedonija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTL de – 16. 11. 2019 med 20:15 in 23:59. Zatemnjen prenos tekme Nemčija – Belorusija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1 – 18. 11. 2019 med 20:30 in 23:00. Zatemnjena tekma Italija – Armenija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1 – 19. 11. 2019 med 20:15 in 23:59. Zatemnjena tekma Latvija – Avstrija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTL de – 19. 11. 2019 med 20:15 in 23:59. Zatemnjena tekma Nemčija – Irska.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 10.11.2019 med 16:55 in 18:45 na programu HRT2. Zatemnjen bo prenos tekme EHF Lige prvakov Celje – Zagreb.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 22. 10. 2019 med 20:50 in 23:05 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Totenheim – Crvena zvezda.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23. 10. 2019 med 20:50 in 23:05 na programu RTS 1. Zatemnjena bo nogometna tekma Inter – Borussia Dortmund.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 23. 10. 2019 med 20:55 in 22:55 na programu HRT 2. Zatemnjena bo nogometna tekma Inter – Borussia Dortmund.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi, 24. 10. 2019 med 20:15 in 23:59 na programu RTL. Zatemnjena bo nogometna tekma Eintracht Frankfurt – Standard Luttich.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1, 15.10.2019 od 20:30 do 22:50 (nogometna tekma Lichtenstein - Italija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 19.10.2019 od 14:55 do 16:45 (EHF Liga prvakinj Rail Cargo Hungaria - Podravka)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 20.10.2019 od 16:55 do 18:45 (EHF Liga prvakov Zageb - Pick Szeged)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 9.10.2019 od 18:55 do 20:40 (EHF Liga prvakov: Flensburg - Zagreb)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1, 10.10.2019 od 20:15 do 23:00 (nogometna tekma Avstrija - Izrael)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1, 12.10.2019 od 20:30 do 20:40 (nogometna tekma Italija - Grčija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTL, 13.10.2019 od 20:15 do 23:59 (nogometna tekma Estonija - Nemčija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu O2, 6.10.2019 od 20:40 do 22:45 (Serie A: Inter - Juventus)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 1.10.2019 od 20:50 do 23:05 (Liga prvakov - Champions League)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 2.10.2019 od 20:55 do 22:55 (UEFA Liga prvakov: Barcelona - Inter)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 3.10.2019 od 16:50 do 19:00 (UEFA Liga Europa: Astana - Partizan)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 13.9.2019, od 9:50 do 11:45 (FIBA svetovno prvenstvo v košarki)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 13.9.2019, od 13:50 do 15:45 (FIBA svetovno prvenstvo v košarki)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 15.9.2019, od 9:50 do 11:55 (FIBA svetovno prvenstvo v košarki)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 15.9.2019, od 13:50 do 15:45 (FIBA svetovno prvenstvo v košarki)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu MTV 1, 12.9.2019, od 14:20 do 16:35 (EP v odbojki: Turčija - Rusija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu MTV 1, 12.9.2019, od 20:00 do 22:45 (EP v odbojki: Slovenija - Belorusija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu MTV 1, 13.9.2019, od 17:20 do 19:35 (EP v odbojki: Makedonija - Turčija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu MTV 1, 14.9.2019, od 20:00 do 22:45 (EP v odbojki: Slovenija - Finska)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu MTV 1, 15.9.2019, od 20:00 do 22:45 (EP v odbojki: Turčija - Slovenija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTL, 6.9.2019, od 20:15 do 23:59 (UEFA kavalifikacije za evropsko prvenstvo, Nemčija - Nizozemska)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1, 6.9.2019, od 20:15 do 23:00 (UEFA kavalifikacije za evropsko prvenstvo, Avstrija - Latvija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1, 8.9.2019, od 20:30 do 23:00 (UEFA kavalifikacije za evropsko prvenstvo, Finska - Italija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTL, 9.9.2019, od 20:15 do 23:59 (UEFA kavalifikacije za evropsko prvenstvo, Severna Irska - Nemčija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1, 9.9.2019, od 20:15 do 23:00 (UEFA kavalifikacije za evropsko prvenstvo, Poljska - Avstrija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 4.9.2019, od 13:10 do 15:40 (FIBA SP: Italija - Srbija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 4.9.2019, od 13:20 do 15:15 (FIBA SP: Italija - Srbija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 5.9.2019, od 13:20 do 15:20 (FIBA SP: Litva - Avstralija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 2, 5.9.2019, od 9:50 do 11:50 (FIBA SP: Brazilija - Črna Gora)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 31.8.2019, od 9:20 do 11:15 (FIBA SP: Angola - Srbija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 31.8.2019, od 9:20 do 11:15 (FIBA SP: Angola - Srbija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 2, 31.8.2019, od 14:20 do 16:15 (FIBA SP: Španija - Tunizija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 1.9.2019, od 9:20 do 11:15 (FIBA SP: Kanada - Avstralija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 2, 1.9.2019, od 13:55 do 15:45  (FIBA SP Grčija - Črna gora)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 2.9.2019, od 13:10 do 15:35 (FIBA SP: Srbija - Filipini))

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTS 1, 3.9.2019, od 14:20 do 16:20 (FIBA SP: ZDA - Turčija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, RTS 1, NOVA BH, 28.8.2019 od 20:55 do 22:55 (UEFA Liga prvakov: Ajax - Apoel)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 21.8.2019 od 20:50 do 22:55  (UEFA Liga prvakov: Dinamo Zagreb - Rosenborg)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu O2, 18.6.2019 od 20:30 do 23:15 (vaterpolo Srbija - Avstrija)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTL 8.6.2019 med 20:15 in 23:59. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme – Evropske kvalifikacije Belorusija : Nemčija.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1 8.6.2019 med 20:30 in 23:00. Zatemnjena bo nogometna tekma Grčija : Italija, kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2020.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1 9.6.2019 med 14:50 in 17:00 (nogometna tekma za 3. Mesto, UEFA, Liga narodov) in med 21:55 ter 23:00 (nogometna tekma za 3. Mesto, UEFA, Liga narodov).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ZDF, 9.6.2019 med 20:10 in 23:10. Zatemnitev Formule 1: VN Kadande 2019 in Finale, UEFA, Liga narodov.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1, 9.6.2019 med 20:30 in 23:10. Zatemnjena bo nogometna tekma, Liga narodov, finale.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1, 10.6.2019 med 20:15 in 23:59. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Makedonija – Avstrija, kvalifikacije za EP 2020.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTL, 11.6.2019 med 20:15 in 23:59. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Nemčija – Estonija; ev. Kvalifikacije.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1, 11.6.2019 med 20:30 in 23:00. Zatemnjen bo prenos nogometne tekme Italija – BIH, kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2020

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu O2, 26.5.2019 od 18:00 do 20:15 (Serie A: Sampdoria - Juventus)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu Eurosport 2, 19.5.2019 od 14:00 do 16:00 (Svetovno prvenstvo, Portugalska, MX2 - 1. dirka in MXGP - 1. dirka)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu Eurosport 2, 19.5.2019 od 17:00 do 19:00 (Svetovno prvenstvo, Portugalska, MX2 - 2. dirka in MXGP - 2. dirka)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu O2, 19.5.2019 od 12:30 do 14:30 (Serie A: Chievo - Sampdoria). Ogled bo možen na programu Šport TV 2.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu O2, 12.5.2019 od 12:30 do 14:30 (Serie A: Torino - Sassuolo)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu EUROSPORT 2, 12.5.2019 od 13:00 do 14:00 (MX2 - velika nagrada Italije)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, RAI 1, RTS 1 in Nova BH, 8.5.2019 od 20:55 do 22:55 (UEFA Liga prvakov: Ajax - Tottenham)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, RAI 1, RTS 1 in Nova BH, 1.5.2019 od 20:55 do 22:55 (UEFA Liga prvakov: Barcelona - Liverpool)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RTL, 2.5. od 20:15 do 23:59.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu O2, 20.4.2019 od 12:30 do 14:30 (Serie A: Parma - Milan)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu O2, 14.4.2019 od 12:30 do 14:30 (Serie A: Torino - Cagliari)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2 in NOVA BH, 10.4.2019 od 20:55 do 22:55 (UEFA: Manchester United - Barcelona)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1, 26.3.2019 od 20:30 do 23:00 (UEFA - kvalifikacije)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1, 21.3.2019 od 20:15 do 23:55

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF 1 in RTL, 24.3.2019 od 20:15 do 23:30

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu RAI 1, 24.3.2019 od 20:30 do 23:00

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, RTS, RAI 1, 13.3.2019 od 20:55 do 22:55 (tekma Bayern - Liverpool).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 6.3.2019 od 20:55 do 22:55 (tekma PSG - Manchester United).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 25.2.2019 (tekma Hrvaška - Poljska).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, 17.2.2019 od 18:55 do 20:40 (PSG - Zagreb)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, RTS 1 in RAI 1, 13.2.2019 od 20:45 do 22:30 (UEFA Champions League, Ajax - Real Madrid)

V času svetovnega prvenstva v rokometu, ki bo potekalo do 27. januarja 2019, bo v terminih posameznih tekem zatemnjen program RTL Hrvaška, ker navedeni program nima pravic za predvajanje vsebine v Sloveniji.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, RTS 1 in NOVA BH, 12.12.2018 od 20:55 do 22:55 (UEFA Champions League, Ajax, Bayern).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 28.11.2018 od 20:55 do 22:55.

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1, 15.11.2018 od 20:15 - 23:30 (UEFA Champions League)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ORF 1, 18.11.2018 od 17:00 - 20:15 (UEFA Champions League)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 2, 18.11.2018 od 17:00 - 18:45 (EHF - rokomet)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu ARD, 19.11.2018 od 20:15 - 23:30 (UEFA Champions League)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, RAI 1 in RTS, 7.11.2018 od 20:55 do 22:55 (UEFA Champions League, Juventus - Manchester united).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF in RTL:

01. 09. 14:55-16:15 ORF, RTL
02. 09. 14:50-17:25 ORF, RTL
15. 09. 14:55-16:15 ORF, RTL
16. 09. 13:50-16:25 ORF, RTL
30. 09. 12:50-15:25 ORF, RTL

06. 10. 07:55-9:15 ORF, RTL
07. 10. 06:50-09:25 ORF, RTL
20. 10. 19:55-21:15 ORF, RTL
21. 10. 19:50-22:25 ORF, RTL
27. 10. 19:55-21:15 ORF, RTL
28. 10. 19:50-22:25 ORF, RTL
10. 11. 18:00-19:00 ORF, RTL
11. 11. 18:00-20:15 ORF, RTL
24. 11. 13:55-15:15 ORF, RTL
25. 11. 13:50-16:25 ORF, RTL

NOGOMETNO PRVENSTVO

DATUM URA       ORF HRT
30.jun 16.00 OSMINA 1C 2D 17:00 - 19:15 15:50 - 17:50
30.jun 20.00 OSMINA 1A 2B 19:15 - 20:45     21:55 - 22:15 19:30 - 23:15      
1.jul 16.00 OSMINA 1B 2A 17:50 - 19:15 15:50 - 17:50
1.jul 20.00 OSMINA 1D 2C 19:15 - 20:45      21:55 - 22:15 19:30 - 23:20      
2.jul 16.00 OSMINA 1E 2F 15:00 - 16:45    17:00 - 18:10 15:50 - 17:55
2.jul 20.00 OSMINA 1G 2H 19:15 - 20:45     21:00 - 23:30 19:30 - 23:20      
3.jul 16.00 OSMINA 1F 2E 15:00 - 16:45     17:00 - 18:10 15:50 - 17:55
3.jul 20.00 OSMINA 1H 2G 19:15 - 20:45    21:00 - 22:30 19:30 - 23:20
6.jul 16.00 ČF 49 50 15:00 - 16:45     17:00 - 18:10 15:50 - 17:50
6.jul 20.00 ČF 53 54 19:15 - 20:45      21:00 - 23:30 19:30 - 23:20
7.jul 16.00 ČF 55 56 15:00 - 18:10 15:50 - 17:50
7.jul 20.00 ČF 51 52 19:25 - 20:45    21:00 - 22:15 19:30 - 23:20
10.jul 20.00 PF 57 58 19:15 - 20:45   21:00 - 23:30 19:00 - 22:50
11.jul 20.00 PF 59 60 10:00 - 10:25      19:15 -20:45      21:00 - 23:30        ŠE NI PODATKA
14.jul 16.00 3. MESTO L61 L62 14:45 - 18:10     
15.jul 17.00 FINALE 61 62 12:50 - 13:15      15:15 - 19:54     22:15 - 23:25

 

FIFA 2018 Program Tekma
Datum OD DO    
14.06.2018 16:50 18:50 HRT2 Rusija - S. Arabija
         
15.06.2018 13:50 15:50 HRT2 Egipt - Urugvaj
15.06.2018 16:50 18:55 HRT2 Maroko - Iran
15.06.2018 19:50 21:50 HRT2 Portugalska - Španija
         
16.06.2018 11:50 13:55 HRT2 Francija - Avstralija
16.06.2018 14:50 16:50 HRT2 Argentina - Islandija
16.06.2018 17:50 19:55 HRT2 Peru - Danska
16.06.2018 20:50 22:50 HRT2 Hrvaška - Nigerija
         
17.06.2018 13:50 15:50 HRT2 Kostarika - Srbija
17.06.2018 16:50 18:55 HRT2 Nemčija - Mehika
17.06.2018 19:50 21:50 HRT2 Brazilija - Švica
         
18.06.2018 13:50 16:00 HRT2 Švedska - J. Korea
18.06.2018 16:50 18:55 HRT2 Belgija - Panama
18.06.2018 19:50 21:50 HRT2 Tunizija - Anglija
         
19.06.2018 13:50 16:00 HRT2 Kolumbija - Japonska
19.06.2018 16:50 18:55 HRT2 Poljska - Senegal
19.06.2018 19:50 21:50 HRT2 Rusija - Egipt

 

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT 1, 15.7. 2018 od 15:00 do 18:55 (Wimbeldon).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, 25.4.2018 od 20:35 do 22:35 (UEFA Champions League, Bayern (M) - Real Madrid)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ZDF, ZDF (HD), 25.4.2018 od 20:25 do 23:15 (UEFA Champions League, Bayern (M) - Real Madrid)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF 1, 25.4.2018 od 20:15 do 22:50 (UEFA Champions League, Bayern (M) - Real Madrid)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih RTS 1, 25.4.2018 od 20:39 do 22:36 (UEFA Champions League, Bayern (M) - Real Madrid)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF, RTL, 28.4.2018 od 14:55 do 16:00 (Formula 1)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF, RTL, 29.4.2018 od 13:50 do 16:10 (Formula 1)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ZDF, ZDF(HD). 11.4.2018 od 20:25 do 23:15 (UEFA Champions League, Bayern (M) - Sevilla)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF 1, HRT 2, 11.4.2018 od 20:35 do 22:50 (UEFA Champions League, Bayern (M) - Sevilla)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih RTS1, 11.4.2018 od 20:40 do 22:36 (UEFA Champions League, Bayern (M) - Sevilla)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF, RTL, 14.4.2018 od 07:55 do 09:00 (Formula 1)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF, RTL, 15.4.2018 od 07:50 do 10:10 (Formula 1)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ORF, RTL, 8.4.2018 od 16:50 do 19:10 (Formula 1)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, ORF 1, 03.04.2018 od 20:35 do 22:40 (UEFA Champions League, Liverpool - Manchester City)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ZDF, ZDF HD, 03.04.2018 od 20:25 do 23:05 (UEFA Champions League, Sevilla - Bayern)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih RTS 1, 03.04.2018 od 20:40 do 22:40 (UEFA Champions League,Barcelona - Roma)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, ORF 1, RTS 1, 14.03.2018 od 20:35 do 22:40 (UEFA Champions League, Barcelona - Chelsea)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ZDF, ZDF (HD), 06.03.2018 od 20:25 do 23:00 (PSG - Real Madrid)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, ORF 1, RTS1, 07.03.2018 od 20:35 do 22:40 (Tottenham - Juventus)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih ZDF, ZDH (HD), 20.2.2018 od 20:35 do 23:15 (UEFA Champions League, tekma FC Bayern München - Besiktas Istanbul)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT 2, ORF 1, RTS 1, 21.2.2018 od 20:35 do 22:50 (UEFA Champions League, tekma FC Sevilla - Manchester)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT2, ORF1 in ZDF, 14.2.2018 od 20:35 do 22:40 (UEFA Champions League, tekma Real Madrid - Paris Saint Germain)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT2, RTS, ORF1 in ZDF, 5.12.2017 od 20:45 do 22:30 (UEFA)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programih HRT2, RTS, ORF1 in ZDF, 6.12.2017 od 20:05 do 23:25 (UEFA)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT2, 7.12.2017 od 18:40 do 21:15 (UEFA)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT2, 23.11.2017 od 20:45 do 23:45 (UEFA LP)

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT2, 1.11.2017 od 20:05 do 23:20 in 2.11.2017 od 18:40 do 21:20  (UEFA LIGA EUROPA).

Obveščamo vas o napovedani zatemnitvi na programu HRT2, 19.10.2017 od 20:45 do 23:45 (UEFA LIGA EUROPA, tekma Austria Dunaj - Rijeka ).

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programih HRT2, ORF Eins in ZDF 13.9.2017 od 20:15 do 23:20 (tekme LIGE PRVAKOV - Champions League).

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programih HRT2 14.9.2017 od 18:40 do 21:10 in SPORT 1 14.9.2017 od 19:00 do 01:00 (UEFA LIGA EUROPA).

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programih HRT2, RTS, RTCG in Sport 1 od 7.9.2017 do 17.9.2017 (Evropsko prvenstvo v košarki 2017).

 

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah na programih HRT2 in ORF1 :

APRIL

 

  • v sredo 12.04. od 20:30 do 22:40 (prve tekme četrtfinala LP)
  • v četrtek 13.04. od 20:50 do 23:00 (prve tekme četrtfinala LE)
  • v sredo 19.04. od 20:30 do 23:10 (povratne tekme četrtfinala LP)
  • v četrtek 20.04. od 20:50 do 23:30 (povratne tekme četrtfinala LE)

 

MAJ

  • v sredo 03.05. od 20:30 do 22:40 (prva tekma polfinala LP)
  • v četrtek 04.05. od 20:50 do 23:00 (prva tekma polfinala LE)
  • v sredo 10.05. od 20:30 do 23:10 (povratna tekma polfinala LP)
  • v četrtek 11.05. od 20:50 do 23:30 (povratna tekma polfinala LE)
  • v sredo 24.05. od 20:30 do 23:30 (finale Lige Evropa)

 

JUNIJ

  • v soboto 03.06. od 20:30 do 23:30 (finale Lige prvakov)
 

AVGUST

  • v sredo 16.08. od 20:00 do 23:15 (Liga prvakov)

 

 

Imate vprašanje?

Pred vsako pomembno odločitvijo je dobro preveriti vse, da nam izbrane storitve kar najbolje odgovarjajo. Sporočite nam vaše dileme in potrudili se bomo, da boste našli, kar iščete.

Pokličite
Glasovni klic Video klic
Klepet
Pišite nam
Soglašam, da družba T-2 d.o.o. uporablja moje osebne podatke za namen osebnega trženja storitev, vsebin in blaga, ki lahko vključuje tudi prilagojena priporočila le-teh, preko več komunikacijskih poti. Osebno trženje se lahko izvaja z avtomatično obdelavo in lahko vključuje oblikovanje profilov tudi ob upoštevanju vaših preteklih navad. Namen prilagajanja vsebin in ponudbe je, da jih čim bolj približamo vašim zanimanjem in jim s tem povečamo uporabno vrednost za vas. Seznanjen sem, da lahko soglasje kadarkoli prekličem vsaj na enak način kot sem ga podal ali pisno na naslov T-2, d.o.o., Verovškova 64a, 1000 Ljubljana. Več
Want to stay up to date with the latest breaking news alerts?