Zatemnitve

Napovedane zatemnitve programov

O zatemnitvah

Obveščamo vas, da spodaj navedeni prenosi žal nimajo pravic za predvajanje na območju Republike Slovenije. Zatemnitev določenih tujih TV programov, vidnih na območju Republike Slovenije lahko od operaterjev zahteva zastopnik avtorskih pravic, ki z lastnikom avtorskih pravic sklene pogodbo za ekskluzivno prenašanje določenega dogodka na določenem geografskem področju. Zastopnik takšne avtorske pravice za določen dogodek lahko od operaterja, ki prenaša tuj program in prenaša isti dogodek zahteva, da se na tem območju določena vsebina ne sme predvajati. Običajno prenose zatemnjenih vsebin najdete na slovenskih TV programih.

Aktualne zatemnitve

Vsak dan:

Obveščamo vas o napovedanih zatemnitvah programov RAI 1 in RAI 3:

Med 06.00 in 07.00: Rai News 24.

Zatemnitev serije Peklenska kuhinja na programu RTRS:

Ponedeljek - petek: od 18.50 - 19.25.

Sobota: od 14.50 - 16.15.

Nedelja: 13.30 - 14.30.

Zatemnitev serije Dobrodošli u porodicu na programu RTRS:

Ponedeljek - četrtek: od 22.00 - 00.00.

Torek - petek: od 14.15 do 15.15.

Zatemnitev serije Ivanovi proti Ivanovih na programu RTRS:

Ponedeljek - petek: od 18.55 - 19.25 in od 23.50 - 00.40.

Zatemnitev izobraževalne oddaje Ali ste vedeli na programu RTRS:

Ponedeljek - petek: Med 05:30 in 06.00 ter med 15.00 in 15:30.

Četrtek, 20. 6.

Program Ura od Ura do Tekma
BHT 1 00.00 01.50 Nogomet (M): Hrvaška - Albanija; UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 10.10 12.00 Nogomet (M): Nemčija - Madžarska, UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 14.10 17.00 UEFA EURO 2024, oddaja / Nogomet (M): Slovenija - Srbija; UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 17.15 20.00 UEFA EURO 2024, oddaja / Nogomet (M): Danska - Anglija, UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 20.15 23.45 UEFA EURO 2024, oddaja / Nogomet (M): Španija - Italija, UEFA Evropsko prvenstvo
ORF 1 00.05 00.35 UEFA EURO 2024 Nemčija
ORF 1 00.35 01.25 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina A: Škotska – Švica
ORF 1 01.25 02.10 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina A: Nemčija – Madžarska
ORF 1 02.10 02.55 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina B: Hrvaška – Albanija
ORF 1 08.00 09.45 UEFA EURO 2024 Nemčija: Najboljša igra prejšnjega dne
ORF 1 17.00 17.50 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina C: Danska – Anglija
ORF 1 17.50 18.45 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina C: Danska – Anglija
ORF 1 18.45 20.00 Čas v sliki - hiter pregled
ORF 1 20.00 21.05 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina C: Danska – Anglija
ORF 1 23.55 00.10 UEFA EURO 2024 Nemčija
ORF 1 00.10 00.55 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina B: Španija - Italija vrhunci
ORF 1 00.55 01.40 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina C: Danska – Anglija
ORF 1 01.40 02.25 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina C: Slovenija - Srbija, vrhunci
MTV 1 Makedonija 14.30 17.00 Evroforija / Nogomet (M): Slovenija - Srbija, EP 2024
MTV 1 Makedonija 17.17 20.00 Evroforija / Nogomet (M): Danska - Anglija, EP 2024
MTV 1 Makedonija 20.17 23.15 Evroforija / Nogomet (M): Španija - Italija, EP 2024
MTV 2 Makedonija 14.30 16.50 Športni studio / Nogomet (M): Slovenija - Srbija, EP 2024
MTV 2 Makedonija 17.15 20.00 Športni studio / Nogomet (M): Danska - Anglija, EP 2024
MTV 2 Makedonija 20.15 23.00 Športni studio / Nogomet (M): Španija – Italija, EP 2024
RAI 1 00.05 02.20 Nogomet: Euro 2024: Škotska – Švedska
RAI 1 20.30 23.10 Nogomet: Euro 2024: Španija – Italija
RTS 1 Srbija 01.15 02.45 Nogomet (M): Hrvaška - Albanija, evropsko prvenstvo
RTS 1 Srbija 02.25 05.49 Nogomet (M): Nemčija - Madžarska, evropsko prvenstvo / Nogomet (M): Škotska - Švica
RTS 1 Srbija 14.45 16.50 Vsi igrajo, nogomet zmaguje / Nogomet (M): Slovenija - Srbija, evropsko prvenstvo
RTS 1 Srbija 17.50 19.50 Nogomet (M): Danska - Anglija, evropsko prvenstvo
RTS 1 Srbija 20.25 23.50 Vsi igrajo, nogomet zmaguje / Nogomet (M): Španija - Italija, evropsko prvenstvo
HRT 2 14.50 17.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Slovenija - Srbija, prenos
HRT 2 17.50 20.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Danska - Anglija, prenos
HRT 2 20.50 23.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Španija - Italija, prenos
ZDF 18.49 21.45 Športni studio - UEFA EURO 2024
RTL De 20.15 21.00 EP: Vse tekme, goli in čustva

Petek, 21. 6.

Program Ura od Ura do Tekma
BHT 1 00.00 01.50 Nogomet (M): Slovenija - Srbija; UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 10.10 12.00 Nogomet (M): Danska - Anglija, UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 12.10 14.00 Nogomet (M): Španija - Italija, UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 14.50 17.00 Nogomet (M): Slovaška - Ukrajina; UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 17.15 20.00 UEFA EURO 2024, oddaja / Nogomet (M): Poljska - Avstrija, UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 20.15 23.45 UEFA EURO 2024, oddaja / UEFA EP 2024, pregled / Nogomet (M): Nizozemska - Francija; UEFA Evropsko prvenstvo
HRT 2 14.50 17.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Slovaška - Ukrajina, prenos
HRT 2 17.50 20.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Poljska - Avstrija, prenos
HRT 2 20.50 23.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Nizozemska - Francija, prenos
ORF 1 00.10 00.55 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina B: Španija - Italija vrhunci
ORF 1 00.55 01.40 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina C: Danska - Anglija
ORF 1 01.40 02.25 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina C: Slovenija - Srbija, vrhunci
ORF 1 08.00 09.45 UEFA EURO 2024 Nemčija: Najboljša igra prejšnjega dne
ORF 1 20.15 21.15 UEFA EURO 2024 Nemčija: To je bila Poljska – Avstrija
ORF 1 23.30 02.20 UEFA EURO 2024 Nemčija / Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina D: Poljska - Avstrija vrhunci / Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina D: Nizozemska - Francija vrhunci / Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina F: Slovaška - Ukrajina vrhunci
MTV 1 Makedonija 20.00 23.15 Evroforija / Nogomet (M): Nizozemska - Francija, EP 2024
MTV 2 Makedonija 14.30 17.00 Športni studio / Nogomet (M): Slovaška - Ukrajina, EP 2024
MTV 2 Makedonija 17.15 20.00 Športni studio / Nogomet (M): Poljska - Avstrija, EP 2024
MTV 2 Makedonija 20.15 23.00 Športni studio / Nogomet (M): Nizozemska - Francija, EP 2024
RAI 1 00.05 02.20 Nogomet: Euro 2024: Španija – Italija
RAI 1 20.30 23.55 Nogomet: Euro 2024: Nizozemska – Francija
RTS 1 Srbija 01.15 02.00 Nogomet (M): Slovenija - Srbija, evropsko prvenstvo
RTS 1 Srbija 02.45 05.49 Nogomet (M): Danska - Anglija, evropsko prvenstvo / Nogomet (M): Španija - Italija, evropsko prvenstvo
RTS 1 Srbija 14.50 16.55 Nogomet (M): Slovaška - Ukrajina, evropsko prvenstvo
RTS 1 Srbija 17.50 19.50 Nogomet (M): Poljska - Avstrija, evropsko prvenstvo
RTS 1 Srbija 20.25 23.50 Vsi igrajo, nogomet zmaguje / Nogomet (M): Nizozemska - Francija, evropsko prvenstvo
Das Erste 17.05 20.00 Šport
Das Erste 20.15 00.30 Šport
ZDF 20.15 21.00 Vse tekme, goli in čustva

 

Program Čas od Čas do Tekma
ORF 1 13.15 14.45 Formula 1: VN Španija 2024: Prvi trening
ORF 1 16.45 18.20 Formula 1: VN Španija 2024: Drugi trening

Sobota, 22. 6.

Program Čas od Čas do Tekma
BHT 1 00.00 01.50 Nogomet (M): Slovaška - Ukrajina; UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 10.10 12.00 Nogomet (M): Poljska - Avstrija, UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 12.10 14.00 Nogomet (M): Nizozemska - Francija; UEFA Evropsko prvenstvo
BHT 1 14.50 17.00 UEFA EURO 2024: Gruzija – Češka
BHT 1 17.15 20.00 UEFA EURO 2024: Turčija – Portugalska / UEFA EURO 2024, oddaja
BHT 1 20.15 23.45 UEFA EURO 2024: Belgija – Romunija / UEFA EURO 2024, oddaja / UEFA EURO 2024, pregled
ORF 1 08.00 09.45 UEFA EURO 2024 Nemčija: Najboljša igra prejšnjega dne
ORF 1 17.05 21.05 Nogomet: UEFA EURO 2024 Nemčija: Skupina F: Turčija – Portugalska / Čas v sliki - hiter pregled
ORF 1 23.10 02.00 UEFA EURO 2024 Nemčija: EM Novice - Skupina E: Belgija – Romunija / UEFA EURO 2024 Nemčija / UEFA EURO 2024 Nemčija: EM Novice - Skupina E: Belgija – Romunija Vrhunci
MTV 1 Makedonija 14.30 17.00 Evroforija / Nogomet (M): Gruzija – Češka, EP 2024
MTV 1 Makedonija 17.17 20.00 Evroforija / Nogomet (M): Turčija – Portugalska, EP 2024
MTV 1 Makedonija 20.17 23.15 Evroforija / Nogomet (M): Belgija – Romunija, EP 2024
MTV 2 Makedonija 14.15 17.00 Športni studio / Intermezzo / Nogomet (M): Gruzija – Češka, EP 2024
MTV 2 Makedonija 17.25 20.00 Športni studio / Intermezzo / Nogomet (M): Turčija – Portugalska, EP 2024
MTV 2 Makedonija 20.15 23.00 Športni studio / Intermezzo / Nogomet (M): Belgija – Romunija, EP 2024
RAI 1 00.05 02.20 Nogomet: Euro 2024: Nizozemska – Francija
RAI 1 20.30 23.55 Evropske noči / Nogomet: Euro 2024: Belgija – Romunija
RTS Srbija 01.15 02.00 Nogomet (M): Slovaška - Ukrajina, evropsko prvenstvo
RTS Srbija 02.45 05.49 Nogomet (M): Poljska - Avstrija, evropsko prvenstvo / Nogomet (M): Nizozemska - Francija, evropsko prvenstvo
RTS Srbija 14.50 16.55 Nogomet (M): Gruzija - Češka, evropsko prvenstvo / Poročila
RTS Srbija 17.50 19.50 Nogomet (M): Turčija - Portugalska, evropsko prvenstvo / Poročila
RTS Srbija 20.25 23.50 Nogomet (M): Belgija - Romunija, evropsko prvenstvo / Vsi igrajo, nogomet zmaguje
HRT 2 14.50 17.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Gruzija - Češka, prenos
HRT 2 17.50 20.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Turčija - Portugalska, prenos
HRT 2 20.50 23.05 Nogomet, UEFA EURO 2024: Belgija - Romunija, prenos
RTL De 20.15 21.00 EP: Vse tekme, goli in čustva
ZDF 18.49 21.15 Športni studio- UEFA EURO 2024

 

Program Čas od Čas do Tekma
ORF 1 12.20 13.45 Formula 1: VN Španija 2024: Tretji trening
ORF 1 15.35 17.05 Formula 1: VN Španija 2024

Nedelja, 23. 6.

Program Čas od Čas do Tekma
HRT 2 20.50 22.50 Nogomet, UEFA EURO 2024: Švica - Nemčija, prenos
ORF 1 13.40 17.50 Formula 1: VN Španija 2024

Ponedeljek, 24. 6.

Program Čas od Čas do Tekma
HRT 2 00.00 02.00 Nogomet, UEFA EURO 2024: Škotska - Madžarska, posnetek
HRT 2 20.50 22.50 Nogomet, UEFA EURO 2024: Hrvaška - Italija, prenos
ORF 1 03.45 06.00 Formula 1: VN Španija 2024

Torek, 25. 6.

Program Čas od Čas do Tekma
HRT 2 00.00 02.00 Nogomet, UEFA EURO 2024: Albanija - Španija, posnetek
HRT 2 17.50 19.55 Nogomet, UEFA EURO 2024: Nizozemska - Avstrija, prenos
ORF 1 20.50 22.50 Nogomet, UEFA EURO 2024: Anglija - Slovenija, prenos
ORF 1 05.15 06.00 Formula 1: VN Španija 2024

Sreda, 26. 6.

Program Čas od Čas do Tekma
HRT 2 00.00 02.00 Nogomet, UEFA EURO 2024: Francija - Poljska, posnetek
HRT 2 02.00 04.00 Nogomet, UEFA EURO 2024: Danska - Srbija, posnetek
HRT 2 17.50 19.55 Nogomet, UEFA EURO 2024: Ukrajina - Belgija, prenos
HRT 2 20.50 22.50 Nogomet, UEFA EURO 2024: Gruzija - Portugalska, prenos

Četrtek, 27. 6.

Program Čas od Čas do Tekma
HRT 2 00.00 02.00 Nogomet, UEFA EURO 2024: Slovaška - Romunija, posnetek
HRT 2 02.00 04.00 Nogomet, UEFA EURO 2024: Češka - Turčija, posnetek
HRT 2 20.00 21.15 EURO 2024, oddaja
HRT 2 21.15 22.25 EURO 2024, pregled golov, posnetek

Petek, 28. 6.

Program Čas od Čas do Tekma
HRT 2 20.00 21.15 EURO 2024, oddaja
HRT 2 21.15 22.25 EURO 2024, Best of Hrvatska, posnetek

Sobota, 29. 6.

Program Čas od Čas do Tekma
HRT 2 17.50 19.55 Nogomet, UEFA EURO 2024: A2 - B2, prenos
HRT 2 20.50 22.50 Nogomet, UEFA EURO 2024: A1 - C2, prenos
Arhiv zatemnitev

Imate vprašanje?

Pred vsako pomembno odločitvijo je dobro preveriti vse, da nam izbrane storitve kar najbolje odgovarjajo. Sporočite nam vaše dileme in potrudili se bomo, da boste našli, kar iščete.

Pokličite
Glasovni klic Video klic
Klepet
Pišite nam
Soglašam, da družba T-2 d.o.o. uporablja moje osebne podatke za namen osebnega trženja storitev, vsebin in blaga, ki lahko vključuje tudi prilagojena priporočila le-teh, preko več komunikacijskih poti. Osebno trženje se lahko izvaja z avtomatično obdelavo in lahko vključuje oblikovanje profilov tudi ob upoštevanju vaših preteklih navad. Namen prilagajanja vsebin in ponudbe je, da jih čim bolj približamo vašim zanimanjem in jim s tem povečamo uporabno vrednost za vas. Seznanjen sem, da lahko soglasje kadarkoli prekličem vsaj na enak način kot sem ga podal ali pisno na naslov T-2, d.o.o., Verovškova 64a, 1000 Ljubljana. Več
Want to stay up to date with the latest breaking news alerts?